RÜYADA ÇİLEK GÖRMEK NEDİR?
Rüyada çilek görmek, genellikle mutluluk, sevinç ve keyif verici bir deneyim olarak yorumlanır.
Çilek, tatlı ve hoş kokulu bir meyve olduğu için rüyada görülmesi kişinin hayatında güzel ve keyifli anların olacağına işaret edebilir.

Rüyada Çilek Görmek;

Rüyada çilek görmek çoğunlukla özel hayatla tabir edilir. Özel hayatta ağız tadına ve huzura işaret ederken, sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan esenliğe ve güzel günlere de delalet eder. Rüyada görülen çilek şık ve zarif olmak anlamına gelir. Zamanında görülen olgun, kırmızı ve tatlı bir çilek müjdeli bir haber almaya işaret eder.

Bir kadın çileği dalından toplayıp yerse o kadının evlatları hayırlı ve güzel olur. Evli olmayan bir kişinin dalından çilek toplaması ise karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına delalet eder. Rüyasında çilek gören ve yiyen kişinin evlilik hayatı da aşk hayatı da huzur ve aşk içinde geçer, ağız tadı bozulmaz.

Rüyada Çilek Yemek;

Rüyada çilek yediğini gören kişinin aşk hayatında her şey yolunda gidecek ve kişi gerçek mutluluğu, gerçek aşkı bulacak demektir.

 

Rüyada Kurtlu Çilek Görmek;

Rüyada kurtlu çilek gören veya yiyen kişi, hiç beklemediği bir zamanda çok güzel nimetlere nail olur. Bu rüya kişiye ulaşacak hayırlı haberlere veya müjdeli hadiselere de yorulabilmektedir. Âlimlerin çoğuna göre kurtlu meyve genellikle güzel bir sürprizdir. Bu rüyayı gören kişi, bir sürprizle karşılaşır ve bunun sonucunda da hayatı değişir.

Rüyada Donmuş Çilek Görmek;

Rüyada görülen donmuş çilek hemen olmasa bile zamanla bazı isteklerinizin gerçekleşeceğine, bunun için sabırlı olmanız gerektiğine işarettir. Donmuş çilek bazen de sizin için hayırlı olmayan istekleriniz olduğunun göstergesidir. Bu nedenle herhangi bir konu üzerinde ısrar etmeden sadece hayırlısını istemeniz gerekir.

Rüyada Tabakta Çilek Görmek;

Rüyada tabakta olgun, kırmızı çilekler görmek, size ulaşacak nimetler ve elde edeceğiniz mükafatlardır. Her alanda başarılı olmaya, tüm arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine, mutlu ve huzurlu olmaya, aile hayatında eşinile birlikte uyumlu yaşamaya, hayırlı ve güzel çocuklara da yorulabilmektedir.

 

Rüyada Çilek İkram Etmek;

Rüyada çilek ikram eden kişi, dünya izzet ve kudreti çok olan, saygı duyulan bir kişilik olur. bu rüya herkes tarafından sevilen ve takdir gören bir adamdır. Bu rüyayı gören kişi, yakın zamanda gerçekten ihtiyacı olan bazı insanlara maddi manevi yardım ederek büyük bir sevap kazanır. Rüyada çilek ikram etmek güleryüz, insanlarla iyi ilişkiler kurmaya ve sevilmeye işarettir.

Rüyada Çilek Yedirmek;

Rüyasında çileği bir başkasına yediren kimse, eğer yedirdiği kişiyi tanıyorsa ona bir iyilikte bulunur. Bu rüya kişinin makam ve mevki sahibi olmasına veya işinde terfi edip yüksek bir dereceye gelmesine de yorulabilmektedir.

Rüyada Çilek Tohumu Görmek;

Rüyada görülen çilek tohumu çoğu tabirci için kız çocuğudur. Eğer dünyada kızı olan bir kimse bu rüyayı görse, kızı büyüdüğünde anne ve babasına hayırlı ve iyi bir evlat olur. bu rüya bekar kimseler için evlenip çocuk edinmedir. Yine bazı alimlere göre ise çilek tohumu yeni başlanacak bir iştir.

Rüyada Çilek Sulamak;

Rüyada çilek sulayan dünya hayatında içinde bulunduğu halkın büyük bir bölümünü etkileyecek bir sevapta bulunur. Bu rüya içinizden gelen iyilik ve sizde bulunan yüksek ahlak sayesinde daima doğru yolu bulduğunuza ve insanlara iyilik etmek için daima yollar aradığınıza işaret eder.

Rüyada Çilek Dikmek;

Rüyada çilek diken kimse hayır işler. Bu rüya sizin hayırssever ve iyi bir insan olduğunuzun ve bu özelliğiniz sayesinde tüm herkes tarafından sevilip sayıldığınızın göstergesidir. Rüyada çilek diken kişinin arkasından hep iyi konuşulur. Bu rüya bir grup insanın hayatına etki edecek bazı sevaplar işleyeceğinize ve bu sevaplar sayesinde de derecenizin yükseleceğine işarettir.

Rüyada Dalında Çilek Görmek;

Rüyada dalında çilek gören kişi, bazı isteklerine çok yaklaşmasına rağmen onlara ulaşamaz. Bazen de bu rüya arzularınızın sizin için hayırlı olmadığına ve bu isteklerinizden vazgeçip başka alanlara yönelmeniz gerektiğine işaret eder. Dalında çiçek kısa süre başlayacak bir aşk ilişkisidir. Bazen de platonik sevgiye ya da aşk acısı çekmeye yorulur.

Rüyada Çilek Fidesi Görmek;

Rüyada çilek fidesi gören kişi yeni bir ilişkiye başlar. Bu rüya genellikle yeni başlayacak bir aşk ilişkisine yorulmaktadır. Uzun soluklu olacak bu ilişkide sizi bekleyen birçok güzel şeye, birlikte güzel vakit geçirmeye ve her anlamda mutlu olmaya işaret eder. Çilek fidesi bazen de bebektir. Yakında çok güzel ve tatlı bir kız çocuğunuz olacağına delalet eder.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek;

Rüyada görülen çilek tarlası, kısa zamanda elde edeceğiniz birden fazla hayra ve nimete işarettir. Rüyasında çilek tarlasında bulunan kimse, arzu ve isteklerine kavuşur. Bu rüya bekar için kuracağı huzurlu ve sıcak bir yuvadır. Sabretmeniz gerektiğine ve bu sabrınız sonucunda birçok hayır elde edeceğinize işarete eder.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek;

Kişinin rüyasında ev yapımı bir çilek reçeli görmesi onu çok sevindirecek bir gelişme olacağına işaret eder. Çilek reçeli aile hayatında huzura, mutluluğa, sevince ve her anlamda güzelliklere yorulur. Bu rüyayı gören kişi, iyi huyu ve tatlı dili ile herkesin sevgisini ve takdirini kazanır.

Rüyada Çürük Çilek Görmek;

Rüyada görülen çürük çilek mala karışacak haramdır. Bu rüya çalışmalarınız sonucunda elde ettiğiniz malın bir kısmını haram yollardan kazanacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi, hayırla beraber şer de elde eder. Geçimini gayri meşru yollardan kazanır. Helal paranın yanında servetine haram da karışır. Bu nedenle de günaha girer. Çürük çilek bazen de dışı güzel olmasına rağmen içi fitne, fesat olan bir kadındır.

Rüyada Çilek Koklamak;

Rüyada çilek koklayan kişinin bir çocuğu olur. Eğer hamile bir kimse bu rüyayı görse kız çocuğuna eğer erkek görse eşinin hamile kalmasına işarettir. Bazen de bu rüya hamilikte ortaya çıkacak olan belirtilere, bazı sıkıntılara da yorulabilir. Rüyada çilek koklayan kimse, dünya nimetlerini tadar ve bu nimetlerden yararlanır.

 

Rüyada Çilek Satın Almak;

Rüyada çilek satın alan kişinin hayatında her şey yolunda gider ve daima birçok başarı elde eder. Bu rüya özellikle çileğin çıktığı yaz aylarında görülürse, her anlamda berekete, talihin, şansın artmasına, sizin başarılı olacağınız bir döneme girdiğinize, özel hayatınızda da güzel rastlantılara ve yeni başlangıçlara işaret eder.

Rüyada Kırmızı Çilek Görmek;

Rüyada olgunlaşmış kıpkırmızı bir çilek gören kimse, büyük bir aşk yaşar. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerine yorulur. Eğer bekar bir kimse bu rüyayı görse uzun süreli bir aşk ilişkisine girer. Karşınıza çıkacak ve çok seveceğiniz bir kişiye, onunla geçireceğiniz mutlu zamanlara ve sonunda evliliğe de yorulabilmektedir. Bazen de kırmızı çilek, iş hayatında mutlu ve huzurlu bir döneme girip, tüm çalışmalarınızdan beklediğiniz sonuçları alacağınızın göstergesidir.

 

Rüyada Yeşil Çilek Görmek;

Rüyada görülen yeşil çilek kişinin ahiret hayatına işaret eder. Bu rüya sizin iyi bir insan olmak istediğinizin ve bunun için de çalıştığınızın göstergesidir. Rüyada yeşil çilek, dünya hayatından elini eteğini çekip yalnız ahiret hayatı için yaşamaya; işlenen günahlara tövbe edip, bu günahları tekrarlamamaya ve takva sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Ham Çilek Yemek;

Rüyada ham çilek yiyen kişi, karakter anlamında gelişmemiş veya bazı eksiklikleri olan bir kimsedir. Bu rüya yaptığınız bazı hareketlerin çocukça olduğuna ve bu hareketler sonucunda çevrenizden de saygı görmediğinize işaret eder.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek;

Eğer bu rüya zamanında yani çilek çiçeğinin çıkması gereken bir dönemde görülmüşse tamamen hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişinin umut ettiği her şeye kavuşacağının ve isteklerinin en kısa zamanda gerçekleşeceğinin göstergesidir. Eğer zamanında olmadan çilek çiçeği görülmüşse, bu rüya arzu edilen birtakım şeylerin hemen değil de bir zaman sonra gerçekleşeceğine ve bu dileklerin de kişi için hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada Çilek Suyu Görmek;

Rüyada görülen çilek suyu ailevi sorunların bitip, eşler arasında ortaya çıkacak huzur, bereket ve sevinçtir. Çilek suyu içen kimse, eğer eşi ile arasında bir problem olmuşsa en yakın zamanda bu problemleri tatlıya bağlar ve birlikte huzurlu, güzel bir ömür geçirirler.

 

Rüyada Çilek Ağacı Görmek;

Rüyada çilek ağacı görmek ağız tadına, esenliğe ve ferahlığa işaret ederken aynı zamanda kişinin rahat edeceği tiril tiril kumaşlarla yapılmış olan giysiler alması ya da giymesi anlamına gelir.

Rüyada Altın Çilek Görmek;

Rüyada altın çilek görmek hane içiyle tabir edilir. Mutlu bir aile hayatına ve aile bireylerinin konuk sever olduğuna işarettir.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek;

Rüyasında çilek bahçesi görmek kişinin hayallerine, iç dünyasına, hedeflerine ve dileklerine delalet eder. Rüya sahibinin bir çilek bahçesi görmesi ise önünde sonunda hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Birine Çilek Vermek;

Rüyada birine çilek vermek hayırlı bir iş yaparak Allah katından makbul olmaya ve sevap işlemeye delalet eder. Örneğin sadaka ya da zekât vermek şeklinde olabilir.

Rüyada Çilek Almak;

Rüyada çilek aldığını gören kişi sağlık sorunlarıyla baş edecek, hastalığının ilacını bulacak dolayısıyla da şifa görecek demektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!