Mayıs ve Haziran 2024 Korku Filmleri Çıktı Mı?

Korku filmi tutkunları için heyecan verici bir ay olan Haziran 2024, bir dizi tüyler ürpertici yeni yapımı sinema severlerle buluşturuyor. İşte bu ayın öne çıkan korku filmlerinden bazıları

May 10, 2024 - 13:48
May 10, 2024 - 13:49
 0  15
Mayıs ve Haziran 2024  Korku Filmleri Çıktı Mı?

“Sessiz Bir Yer: Birinci Gün”

 “Sessiz Bir Yer” bu yeni bölümü destekliyor, sessizliğin hayatta kalmanın anahtarı olduğu kıyamet sonrası dünyada geçen hikayeyi sürdürüyor1.

“İzlenenler” 

Gerilim ve korkunun doruk noktasına ulaşan bu film, izleyicileri gözlerini ekrandan ayıramayacakları bir hikayeye davet ediyor1.

“Şeytanla Geç Gece”

Bu film, %97'lik bir eleştirmenlerin konsensüsü ile korkunun henüz oynanmadığını kanıtlıyor ve David Dastmalchian'ın olağanüstü bir şekilde sergileniyor2.

“İstila”

 %96'lık bir eleştirmen konsensüsüne sahip olan bu film , sadece basit haşerelerden daha fazlasını düşündüren etkileyici bir yaratıcı özellik sunuyor2.

"Onlar takip eder" 

“It Follows” filminin devamı niteliğindeki bu yapım, Maika Monroe ve yazar/yönetmen David Robert Mitchell'ı geri getiriyor2.

“MaXXXine”

Ti West'in “X” ve “Pearl” filmlerinden sonra üçlemesini gerçekleştirecek bu film, korku türünde yeni bir soluklanma getiriyor2.
Bu filmler, Haziran ayında vizyona girecek ve korku filmi hayranlarının kalplerini daha hızlı atacak. Her biri, korku bölümlerinin farklı ayrıntılarını keşfederken, büyüleyici anlar yaşatmayı sunuyor.

Haziran ayı, korku filmi meraklıları için sadece güneşli günlerin tadını çıkarmak değil, aynı zamanda sinemanın karanlığı ve ürpertici değişimlerde dalma fırsatı sunuyor. Bu ayın filmleri, korku ülkelerinin en iyilerini ve en gelişmiş hikayelerini sunarak, uygulamaya gerçek bir korku şöleni sunuyor.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow