Xiaomi'nin Dikey Katlanabilir İlk Telefonu Mix Flip Çıktı Mı ?

Katlanabilir akıllı telefonlar, son yıllarda giderek artan bir ilgi görüyor

May 13, 2024 - 15:35
May 14, 2024 - 10:43
 0  10
Xiaomi'nin Dikey Katlanabilir İlk Telefonu Mix Flip  Çıktı Mı ?

Akıllı telefon teknolojisindeki gelişmeler devam ediyor ve Xiaomi, dikey katlanabilir ilk telefonu olan Mix Flip'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 Katlanabilir Akıllı Telefon Pazarı

Katlanabilir akıllı telefonlar, son yıllarda giderek artan bir ilgi görüyor. 2023 yılında, TrendForce'un verilerine göre, 15,9 milyon katlanabilir akıllı telefon satıldı. Bu, 2022'ye kıyasla satışların yüzde 25 oranında arttığını gösteriyor. Ancak katlanabilir telefonlar halen küresel akıllı telefon satışlarının yüzde 1,4'ünü oluşturuyor.

 Xiaomi Mix Flip'in Sertifikasyon Süreci

Xiaomi'nin dikey katlanabilir telefonu Mix Flip, Çin'in sertifikasyon sisteminde ortaya çıktı. Telefon, "2405CPX3DC" koduyla listelendi ve yakın bir zamanda piyasaya sürüleceğini işaret ediyor. Henüz çok fazla detay verilmese de telefonun 67W hızlı şarjı destekleyeceği belirtiliyor.

 Özellikler ve Tanıtım Tarihi

Xiaomi Mix Flip'in özellikleri hakkında detaylı bilgi bulunmamakla birlikte, üçlü kamera kurulumu ve 50 MP çözünürlüğe sahip ana kameraya sahip olacağı sızıntılar arasında yer alıyor. Telefonun gücünü ise Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden alacağı söyleniyor. Mix Flip'in ne zaman tanıtılacağı kesin olarak bilinmemekle birlikte, kaynaklar 2024'ün sonunu işaret ediyor.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow