Kung Fu Panda 4 Çıktı Mı ?

Universal Pictures tarafından dağıtımcılığını üstlenilen bir animasyon komedi filmidir.

May 9, 2024 - 10:26
 0  11
Kung Fu Panda 4 Çıktı Mı ?

Kung Fu Panda 4, 8 Mart 2024'te vizyona giren, DreamWorks Animation tarafından yapımcılığını ve Universal Pictures tarafından dağıtımcılığını üstlenilen bir animasyon komedi filmidir. Mike Mitchell tarafından yönetilen filmin senaryosu Jonathan Aibel ve Glenn Berger tarafından yazılmıştır. Filmin seslendirme kadrosunda Jack Black, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, James Hong, Seth Rogen, Lucy Liu, Jackie Chan ve Awkwafina yer alıyor.

Kung Fu Panda 4, Po'nun Ejderha Savaşçısı görevini üstlendikten sonra yaşadıklarını konu alıyor. Po, ruhani liderlik hakkında bildikleri taş devri diyeti hakkında bildikleri kadar olduğu için bu önemli görevi üstlenmeden önce bir Ejderha Savaşçı bulup yetiştirmesi gerekmektedir.

Bu sırada, Bukalemun adında kötü kalpli, güçlü bir büyücü ortaya çıkar. Bukalemun açgözlü, boncuk gözlerini Po'nun Bilgelik Asası'na dikmiştir; bu asa ona Po'nun alt ettiği tüm usta kötüleri ruhlar aleminden geri çağırma gücü verecektir.

Po, Bukalemun'un pençelerinden Huzur Vadisi'ni korumak için desteği tüylerini diken diken eden ama yetenekleri eşsiz olan kurnaz, kıvrak zekalı hırsız Zhen'den alır. Bu komikliklerle dolu tuhaf ikili birlikte çalışmak zorunda kalacaktır. Po bu süreçte kahramanların en beklenmedik yerlerde bile bulunabileceğini keşfedecektir.

Kung Fu Panda 4'ü izlemeyi düşünüyorsanız:

  • Filmin fragmanını izleyerek ne tür bir film olduğunu ve size hitap edip etmediğini öğrenebilirsiniz.
  • Filmin oyuncu kadrosuna ve yönetmenine bakarak ilginizi çekip çekmediğini değerlendirebilirsiniz.
  • Filmin konusunu okuyarak ilginizi çekip çekmediğini öğrenebilirsiniz.
  • Filmin vizyon tarihlerini kontrol ederek hangi sinemalarda oynadığını ve ne zaman izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow