YALAN DİZİSİ TANITIMI

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Yalan, 2024 yılında izleyicilerle buluşacak. Dizinin çekimleri Mart 2024'te başladı ve etkileyici oyuncu kadrosu ile güçlü bir senaryoya sahip. Yönetmenliğini Hakan İnan'ın üstlendiği dizi, izleyicilere gerilim ve dram dolu anlar yaşatmayı vaat ediyor.

May 14, 2024 - 16:22
 0  10

Yayın Tarihi ve Kanal

Yalan dizisi, 27 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstleniyor​.

Konu ve Hikaye

Dizide bir anne-kız hikayesi ele alınıyor. Aslıhan Güner’in hayat verdiği Melike karakteri, tutuklanarak cezaevine girmesiyle hikaye başlıyor. Yıllar sonra cezaevinden çıkan Melike, kızına kavuştuğunda aslında büyük bir yalanın içinde olduğunu keşfeder. Dizinin tanıtımlarında Melike’nin bu yalanın izlerini sürerken yaşadığı dram ve gerilim dolu anlar vurgulanıyor.

Oyuncu Kadrosu

Yalan dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor:

Aslıhan Güner (Melike): Melike karakterine hayat veriyor. Cezaevine girip yıllar sonra kızına kavuşan bir anneyi canlandırıyor.
Feyyaz Duman
Eylül Tumbar
Yeşim Ceren Bozoğlu
Özge Borak
Emir Benderlioğlu
Serra Pirinç
Atakan Hoşgören
Renan Bilek
Kubilay Tunçer
Zeynep Eronat

Yapım Ekibi
Yönetmen: Hakan İnan
Senaristler: Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu
Yapımcılar: Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu

Beklentiler ve İlk Tepkiler
Dizi, tanıtımları ve açıklanan oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük bir merak uyandırdı. İzleyiciler, sürükleyici bir hikaye ve güçlü performanslar bekliyor. Sosyal medyada yapılan yorumlar, dizinin büyük bir ilgi göreceğini gösteriyor. Özellikle Aslıhan Güner’in başrolde yer alması, diziyi bekleyenlerin heyecanını artırıyor.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow