KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ ÇIKTI MI?

Netflix, Ece Yörenç imzalı yeni dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin yayın tarihini ve ilk tanıtım fragmanını paylaştı. İşte detaylar:

May 7, 2024 - 15:10
 0  45

 Yayın Tarihi ve Fragman Paylaşıldı!

Merakla beklenen "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin yayın tarihi ve ilk tanıtım fragmanı Netflix tarafından duyuruldu. Dizi, 9 Mayıs'ta yalnızca Netflix platformunda izleyiciyle buluşacak.

Oyuncu Kadrosu ve Başrolde Serenay Sarıkaya

Dizide, Serenay Sarıkaya'nın başrolde yer aldığı güçlü bir oyuncu kadrosu izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi sevilen isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Konu Hakkında Özet

"Kimler Geldi Kimler Geçti", başarılı avukat Leyla Taylan'ın hikayesini konu alıyor. Leyla, yıllar sonra flört dünyasına geri dönerek ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu'nun davasını üstlenir. 

Ancak karşısında, üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili Cem Murathan'la mücadele etmek zorundadır. İşte böylece, ilişkilerin her haline renkli bir bakış sunan bu hikaye, izleyicileri büyüleyecek.

Yaratıcı Kadro ve Beklenen Dizi

Yönetmen koltuğunda Bertan Başaran'ın bulunduğu "Kimler Geldi Kimler Geçti", Ay Yapım imzasıyla geliyor. Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak gibi birçok önemli ismin de kadroda yer aldığı bu dizi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow