RÜYADA YARASA GÖRMEK NEDİR?
Rüyada yarasa görmek, genellikle bilinçaltının sembollerinden biri olarak kabul edilir ve karanlık, bilinmeyen, değişim veya korkularla ilişkilendirilir. Yarasalar, geceleyin aktif olan ve mağaralarda yaşayan memeli hayvanlardır. Rüyada yarasa görmek aşağıdaki şekillerde yorumlanabilir:

Rüyada Yarasa Görmek;

Rüyada yarasa görmek hayırlı olan şeylere delalet etmez. Yolunda giden her ne varsa bir anda alt üst olacaktır diye tabir edilir. Kişinin ailesindeki ve işindeki düzenin bozulmasına, sıkıntıya ve darlığa düşmesine, üzücü haberler almasına, maddi ve manevi yıkımlar yaşamasına yorulur. Rüyasında yarasa gören kişinin başarmak ve gerçekleştirmek istediği şeylerin önüne büyük engeller çıkacak bu nedenle de meşakkatli günler geçirecek demektir.

Fakat rüya sahibi sebat ettiği ve vazgeçmediği takdirde bu engeller ne kadar büyük olursa olsun, yine de amacına ulaşarak istediği başarıyı ve zaferi elde edecektir. Bazı rüya tabirleri rüyada yarasa görmenin kişinin ömür boyu ayıplanmasına neden olacağı ve her daim göz önünde duracağı bir hata yapması olarak yorum yapar. Rüyada açık renkli yarasa görmek kişinin ailesinde yaşanacak olan kayıplara delalet eder. Bazen de kişinin hak yolundan ayrılarak yanlış ve kötü yollara sapması ya da son anda bundan vazgeçmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yarasa Ölüsü Görmek;

Rüyada yarasa ölüsü görmek düşmanların ve kişinin kendisine yönelecek olan kötü niyetli kimselerin oyununu bozmasına ve onları engellemesine işaret eder.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek;

Terslik olarak değerlendirilir. Sürü halindeki yarasalar rüya sahibinin daha uzun süre terslik yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yarasa Görmek;

Kişinin uzun zamandır yaşadığı uğursuzluğu ve kısmetsizliği üzerinden atarak, rahata ermesine ve hayatının yoluna girmesine delalet eder.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak;

Üst üste yaşanacak olan aksiliklere, kötü olaylara, şansızlıklara işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin ve sağlığının bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Yarasa Yakalamak;

Rüya sahibinin sorunlarının kaynağını bularak, onları çözüme kavuşturmaya başlamasına ve bu sayede de sorunlardan ve sıkıntılardan da kurtulmasına ve kafasını boşaltmasına yorulur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!