Linç@ Programın Bu Haftaki Konuğu: Dilan Polat
Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, Eser Yenenler'in kullandığı Linç@ davet konuk oldu. Polat, programda sosyal medya gruplarının kendisi ve eşi Engin Polat hakkında yapılan yorumları yanıtladı.

Linç@ - Dilan Polat / @dilanpolatt

Sosyal Medyada Yüzleşme

Dilan Polat, programda sosyal medya üzerinden kendisi ve eşiyle ilgili yaptığı sert ve eğlenceli yorumlara yanıt verdi. Kendisinin ve eşinin gizlediği sürprizlere gelen eleştirilere karşı kesin ve bu durumla nasıl başa çıktığı konusunda görüşlerini paylaştı.

Göz Önünde Yaşamak

Hayatını sürekli olarak kameralar önünde yaşayan Dilan Polat, bu durumu ona ne hissettirdiğini ve nasıl bir etkisi olduğunu programda anlattı. Kendi hayatlarının kameralarının önünde yaşamanın getirdiği diziler ve görevliler hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Dilan Polat ve Para İlişkisi

Programda, Dilan Polat'ın parasal yaklaşımı olan bakışı ve bu konuda nasıl bir yaklaşım olduğu da geldi. Polat, parayla olan ilişkisini ve bu konuda kendine bakış özel bakış açısını algılamayla paylaştı.

Videolar ve Merak Edilenler

Eşi Engin Polat'la birlikte çektikleri videolar hakkında merak edilenler de programda konuşuldu. Dilan Polat, çift olarak sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar ve bunların amaçları motivasyonlar hakkında bilgi verdi. Linç@, her Cuma Eser Yenenler'in sunumuyla EYS TV'de buluşmakla buluşuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!