RÜYADA OJE GÖRMEK NEDİR?
Rüyada oje görmek, genellikle güzellik, estetik veya kişisel ifadeyle ilişkilendirilen bir semboldür. Oje, tırnakları renklendirmek veya süslemek için kullanılan bir kozmetik üründür. Rüyada oje görmekle ilgili yaygın yorumlardan bazıları şunlardır:

Rüyada Oje Görmek;

Rüyada oje görmek, fesat, art niyetli ve ileri geri konuşan kişilere delalet eder. Bu kişiler densiz ve haddini bilmez kişilerdir. Ağızlarından çıkanları kulakları duymaz, bütün gün insanları çekiştirmekten başka işlere bakamazlar. Rüyada oje gören kişinin çevresinde böyle kişiler vardır ve rüya sahibinin başarılarını çekemiyorlardır. Bu kişiler, rüya sahibine zarar verebilecek kişiler değillerdir, moral bozmaktan öteye gidemezler fakat dedikodu yapma konusunda bazen dayanılmaz ve çekilmez olabilir, rüya sahibinin sabrını zorlayabilirler.

Rüyada Beyaz Oje Görmek;

Rüya sahibinin aile büyüklerinden ya da güvendiği bazı kimselerden bir işi için görüş alacağına ve ona göre adım atacağına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin kararsız olduğu bir konuya delalettir.

Rüyada Oje Satın Almak;

Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir koza tabir edilir. Rüya sahibi, zamanında kendine zarar vermiş ve haksızlık etmiş bir kişinin bir yanlışını ya da yolsuzluğunu öğrenecek, yeri ve zamanı gelince de bunu kullanacak diye ifade edilir.

Rüyada Oje Sildiğini Görmek;

Rüyasında ojelerini sildiğini gören rüya sahibi, hiç alakası olmadığı bir işten dolayı suçlanacak ve kendisini aklamak için elinden geleni yapacaktır. Rüya sahibi ne yapıp edip masumluğunu ve suçsuzluğunu ispat etmeyi başaracak, üzerine sürülen lekeden kurtulacaktır.

Rüyada Oje Sürdüğünü Görmek;

Rüya sahibinin düşmanları olduğu anlamına gelir. Bu kişiler sadece dilde zararlı olan kişilerdir. Rüya sahibine yakından dokunamazlar fakat dillerindeki acılık nedeni ile rüya sahibinin canını yakıp, maneviyatını çökertebilirler.

Rüyada Kırmızı Oje Görmek;

Rüyasında kırmızı oje gören kişi bazı nahoş sözler duyabilir ve bu nedenle kendisini çok sıkıp, zor günler geçirebilir. Kırmızı oje gıybet eden kişileri işaret eder. Rüya sahibinin gıybetini eden kişilerden alacağı ağırlık olarak tabir edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!