"Sinan Özen'in Kızı Neva'nın Savaşı: Yedi Ameliyat Sonrası Zor Günler"
"Ünlü şarkıcı Sinan Özen, 1 yaşındaki kızı Neva'nın zorlu sağlık savaşını anlattı. Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle yedi kez ameliyat olan minik Neva'nın babası, "Çocuğumun mezarlık yerini hazırlamıştım" ifadesiyle yaşadıkları sıkıntılı dönemi gözler önüne serdi."

"Sinan Özen: 'Doktorlarla Konuştuktan Sonra Çocuğumun Mezarlık Yerini Hazırlamıştım'"

"Ünlü şarkıcı Sinan Özen ve eşi Burcu Kartal, 2020 yılında dünyaya gelen ikiz bebeklerinin sağlık sorunları ile sarsıldı. Kızları Neva'nın, bağırsak rahatsızlığı nedeniyle yedi kez ameliyat olması gerekti. Zorlu tedavi süreci sonrasında sağlığına kavuşan Neva'nın ailesi, geride kalan korku dolu günleri anlatırken duygusal anlar yaşadı.

Sinan Özen, '2. Sayfa' adlı programa katılarak, kızı Neva'nın yedinci ameliyat öncesinde yaşadıkları dönemi ilk kez anlattı. Özen, "Öyle bir dönem yaşadık ki... Bunu eşim bilmiyor bugün öğrendi belki ama; doktorlarla konuştuktan sonra çocuğumun mezarlık yerini hazırlamıştım. ‘Benden haber bekleyin’ dedim. Hekimlere güveniyordum, eve gönderilmesine izin vermedim" ifadeleriyle yaşananları paylaştı. Özen'in bu ifadeleri, tüyleri diken diken eden bir etki yarattı.

Sinan Özen, kızının tedavisinin halen devam ettiğini sözlerine ekledi. Bu dönemde aile olarak yaşadıkları sıkıntılı sürecin ardından Neva'nın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Özen, bu süreçte kendilerine destek olan herkese teşekkürlerini iletti."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!