RÜYADA YASTIK GÖRMEK NEDİR?
Rüyalar genellikle kişisel ve öznel yorumlar gerektirir, ancak bazı genel simgesel anlamlar da vardır. Yastık genellikle rahatlık, destek ve dinlenme ile ilişkilendirilir. Yastığı rüyada görmek, genellikle yaşamınızdaki bir durumla başa çıkma yeteneğinizi, huzur ve rahatlık arayışınızı veya ihtiyaçlarınızı simgeler.

Rüyada Yastık Görmek;

Rüyada yastık görmek konfor ve lüks anlamına gelirken aynı zamanda kişinin herkesten uzakta olma ve kafasını boşaltıp, dinginlik sağlama konusundaki arzusuna işaret eder. Aynı zamanda kişinin hayalleri şeklinde tabir edilir. Rüyada yastık görmek temiz, güzel ve iyi düşüncelere, hayırlı dileklere, hayırlı kısmetler ve işler istemeye yorulur. Çoğu kez de kısmet ve şans olarak tabir edilir.

Rüyada Yırtık Yastık Görmek;

Kişinin elinden kayıp gidecek olan şeyler olarak yorumlanır. Kişinin metin ve soğukkanlı duruşu sayesinde bu zor günleri en az zararla ve kayıpla atlatacağı ve yeniden ayağa kalkacağı şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Yastık Atmak;

Kişinin artık kullanılmaz hale gelmiş bir yastığı elinden çıkarması, kendisi için bir dezavantajı avantaja çevirmesine tabir edilirken rahat ve güzel bir yastığı elinden çıkarması kendisi için güzel ve hayırlı olacak bir şeyi elinin tersiyle itmesi ve sonradan ne kaçırdığını fark ederek pişman olması yönünde ifade edilir.

Rüyada Yastık Dikmek;

Kişinin mahrem düşünceleri ve duygularıdır. Rüyada yastık diktiğini gören kişinin kendisinde kalmasını tercih ettiği ve kimselerle paylaşmadığı hisleri, düşünceleri ve gerçekleri olduğuna delalet eder.

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek;

Kişinin kafasındaki ve ilk fırsatta gerçekleştirmek istediği mekân değişikliğine delalet eder. Rüya sahibinin tatil programına aldığı ve uzun zamandan beri hayalini kurup gitmeyi istediği bir şehre ya da ülkeye gitmesi anlamına gelir.

Rüyada Yastık Doldurmak;

Rüyada yastık doldurmak tutumlu olmaya, gereksiz yere para harcamamaya ve ayağını yorganına göre uzatmaya işaret eder.

Rüyada Yastık ve Çarşaf Görmek;

Yastık ve çarşafı bir arada görmek hem maddi hem de manevi zenginlik olarak tabir edilir. Kişinin iç dünyasında meydana gelecek olan zenginlik ve değişiklik gibi kazancının da artacağı anlamına gelir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!