RÜYADA YAĞ GÖRMEK NEDİR?
Rüyada yağ görmek, genellikle bolluk, bereket ve sağlıkla ilişkilendirilir. Ancak, rüyanın diğer detayları ve rüya sahibinin yaşam koşulları da yorumun önemli bir parçasıdır. İşte genel anlamları:

Rüyada Yağ Görmek;

Rüyada yağ görmek, ağız tadı ile geçecek bir hayata işaret eder. Rüyasında yağ gören kişi hayatın eşsiz nimetlerinden bolca istifade edecek, hayattaki tüm lezzetlerin ve heyecanların tadına varacaktır. Rüya sahibi kafasına göre, gönlünün istediği şekilde yaşayacak, gözünün gördüğü, canının çektiği her şeye sahip olacaktır. Tabir yerindeyse bir eli yağda bir eli balda olacak, hayatını istediği gibi yaşayacak ve yönlendirecektir. Rüyada yağ görmek, rüya sahibinin muradına erip, sahip olmak istediği mutlu yuvaya kavuşması anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi eşine, çocuklarına ve ailesine bağlı biri olacak, onların rahat yaşamasını ve geleceklerinin güzel olmasını sağlayacak imkâna sahip olacak demektir.

Rüyada Yağ Lekesi Görmek;

İyi anlama gelmez, rüya sahibinin zor duruma düşmesine ve üzücü olaylar yaşamasına delalet eder. Gam ve kasavet anlamına gelir.

Rüyada Yağ Dökmek;

Rüya sahibinin savurgan olmasına işaret eder. Rüyasında yağ döktüğünü gören kişi malından ve parasından eksiltiyor ve bunu eğlencesine yapıyor demektir. Haybeye harcama yapmak anlamına gelir.

Rüyada Yağ Tenekesi Görmek;

Rüya sahibinin imdadına yetişecek yüce gönüllü ve makbul bir kişiye delalet eder. Bu kişi rüya sahibini o kadar büyük bir beladan ve sorundan kurtaracaktır ki rüya sahibi kendisine ne yapsa da hakkını ödeyemeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Yağ Sürmek;

İyi değildir, Rüya sahibinin başında dönüp duran musibetlere delalet eder. Rüyasında yağ sürdüğünü gören kişinin başı yaslı gönlü de dertli olacak demektir.

Rüyada Yağ İçmek;

Dertten, kederden, sıkıntı ve üzüntüden kurtulmaya, bol rızık elde etmeye işaret eder. Rüya sahibi neredeyse kusursuz bir hayat yaşayacak ve saçının beyazlamasına neden olacak hiçbir önemli sorun yaşamayacaktır. Bu kişinin hayatı güllük gülistanlık olacak ve huzur içinde geçecektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!