Rüyada Abdest Aldığını Görmek Nedir?
Rüyada abdest almak, farklı yorumlara tabi tutulan bir semboldür ve genellikle kişinin maneviyata yönelmesi, iç huzur bulması, arınması ve günahlarından temizlenmesi ile ilişkilendirilir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak;

Rüyada abdest alıp namaz kılan kişi, güzel ahlaklı ve karakteri sağlam bir kimsedir. Bu rüya Allah katında güzel bir yere sahip olduğunuzu ve güzel karakterinizle herkesin ilgi ve teveccühünü kazandığınızı gösterir.

Rüyada Allah rızası için abdest alan ve bu aldığı abdestle ibadet eden kişinin hem dünyası hem de ahireti aydınlık olur. Aynı zamanda böyle bir rüya parlak bir geleceğe, sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda güzel bir hayata yorumlanmaktadır.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak;

Rüyada abdestsiz namaz kılmak sapıklığa düşmeye, yanlış yollarda ilerlemeye ve kendisine faydası olmayan fitneci insanlarla birlikte olup onlarla beraber yanlış işlerde bulunmaya işaret eder.

Rüyasında abdest almadan yapılmaması gereken bir şeyi yapan kimse, dünyada umduğunu bulamaz ve isteklerine kavuşamaz. Bazen de bu rüya herhangi bir belaya maruz kalma anlamındadır.

Rüyada Abdest Almanın Psikolojik Tabiri;

Rüyada abdest alan kimse, dine yönelen, güzel ahlaklı ve maneviyatı yüksek bir kişidir.

Bu rüya dünya hayatında kendinizi ibadete ve ahirete adadığınızı ve ibadet etmekten zevk alarak, kalbinizi her türlü kötülüklerden arındırdığınızı göstermektedir.

Rüyada Abdest Bozmak;

Rüyada abdest bozmak çok hayırlı ve makbuldür. Kişinin çektiği zahmetten, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtulmasına işaret eder. Rüyasında küçük abdeste çıktığını görmek de sıkıntı ve dertlerden uzaklaşmaya esenliğe kavuşmaya işaret eder.

Aynı zamanda kazancının ve rızkının sadakası olarak bir hayır işi yapamaya delalet eder. Rüyada abdestin yapıldığı yer net değilse ve görünmüyorsa bu bir sağlık sorunu nedeni ile ya da kendisini rahat ettirecek bir şey için varlığından harcayamaya işarettir.

Eğer kişi bir yere küçük ya da büyük abdestini yaptıktan sonra, onu örttüğünü görürse bu gerçek hayatta da özel ya da şahsi bir malı bir yerlere saklamak anlamına gelir.

 

 

 

Rüyada Abdesthane Görmek;

Rüyada abdesthanede ihtiyaç giderdiğini gören kişi, tutumlu kişidir.

Malını ve parasını gereksiz yere harcamaz, tüm harcamalarını gerçekten ihtiyaç doğrultusunda yapar.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak;

Rüyada küçük abdestin bozulduğunu görmek iyiliklere ve güzelliklere işaret eder.

Rüyasında küçük abdest bozduğunu gören kişi, borçlarından, iç sıkıntılarından, dertlerinden ve içinde bulunduğu tüm zor koşullardan kurtularak, feraha ve esenliğe erecek ve huzur bulacak demektir.

Rüyada Abdest Almak;

Rüyada abdest almak, rüya sahibi için hayırlıdır.

Rüya sahibinin iyiyle ve güzel olanla karşılaşarak, huzur bulacağına ve kişinin gereksinim duyduğu şeyi aile büyüklerinin yanında yapması anlamına gelir.

Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak;

Rüyada tuvalette abdest bozmak iyi değildir, kişinin tüm mal varlığını ve parasını gereksiz yere çar çur ederek kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Tuvaletin Gelmesi;

Rüyada tuvaleti gelen ve çok sıkıştığı halde tuvaletini yapmaya uygun bir yer bulamayan kişinin, saklamak istediği bir şey olduğunu ama bir türlü onu saklamaya uygun olan bir yer bulamadığını işaret eder.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!