Rüyada Abajur Görmek Nedir?
Rüyada abajur görmek, rüya sahibinin hayatında önemli bir dönüm noktasına ulaşacağına ve kendisine statü kazandıracak bir işe başlayacağına işaret eder.
Bu sayede hayat boyu başarı elde edecek ve ticaret dünyasına giriş yapacaktır.

Abajur Görmek;

Kişi, başkalarının emrinde çalışmaktan sıkıldığı için, sürekli hayalini kurduğu kendi işinin başına geçmek için büyük bir fırsat yakalayacak ve bundan dolayı tatmin edici bir gelir elde edecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abajur Takmak;

Rüyada abajur takmak, bencil olan, çevresindekilerin çaresizliklerini, çektiği sıkıntıları, zorluğu ve yokluğu umursamayan, hep kendi çıkarını düşünen ve hep sadece kendisi kazansın diye çabalayan bir kişinin varlığına yorulur.

Gölgesinde kimseye ekmek vermeyi düşünmeyen bir kişiye alamet edilir.

Rüyada Abajur Almak;

Rüyada abajur almak, rüya sahibinin önemli ve büyük işler yapacağına bu sayede başarıları ile anılacağına ve saygın bir kişi olacağına delalet eder. Kişi, yardıma ihtiyacı olan kimseleri de unutmayacak ve onlar için elinden gelen maddi desteği verecektir.

Aynı zamanda, rüya sahibinin hayatında mecburiyet nedeni ile meydana gelecek bazı yeniliklere alamet eder. Ezberin bozulacağı bazı olayların yaşanacağı ve durumu kabullenmenin çok uzun zaman almayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Kırık Abajur Görmek;

Rüyada kırık abajur görmek, rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili alacağı bazı kararlara ve atacağı kesin adımlara delalet eder.

Kişi, özel hayatıyla ve meslek hayatıyla ilgili köklü değişiklikler yapacak ve sonuçtan pişman olmayacak demektir.

Rüyada Işık Yakmak;

Rüyada ışık yakmak, rüyayı gören kişinin başarıya giden yollarının aydınlık ve açık olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kazancının ve mal varlığının artacağına rivayet edilir.

Sakin, huzurlu bir hayat geçirmeye, aile bireyleri ile uyum içinde olmaya ve çoğunluğu mutlu geçecek bir yaşam sürmeye yorulur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!