RÜYADA VETERİNER GÖRMEK NEDİR?
Rüyada veteriner görmek genellikle hayvanları veya onların sağlık durumunu anlamlandırırken aynı zamanda güvende hissetme, hizmet etme veya başkalarına yardım etme ihtiyacını da simgeler. Ayrıca hayvanların bakımı ve sağlığına yönelik duyarlılığınızı, aynı zamanda belki de hayatınızdaki bir durumun "tedaviye" ihtiyaç duyduğunu gösterebilir.

Rüyada Veteriner Görmek;

Rüyada veteriner görmek, şeref sahibi olmak ve yapılan işlerde başkalarını etkilemek demektir. Yeni mallar edinmek anlamına gelirken özellikle ev sahibi olmayanların bütçelerine uygun güzel bir ev bularak hiç hesapta yokken ev almalarına da delalettir. Beklenmedik planların, sürprizlerin habercisi olan rüya, yapılan iyiliklerin eninde sonunda kişiye geri döneceğine, temiz kalpli ve vicdanlı biri olmanın her türlü meyvesinin alınacağını bildirir. Veteriner gören kişinin ilgi alanı geniş olur ve birden fazla işle uğraşır. Kendini, yeteneklerini ortaya koymakta zorlanmamak demek olan rüya bir ödül almanın işaretini de verir. Kıtlıktan kurtulmak, geçim derdinin bitmesi, daha iyi bir hayat kalitesi tutturmak demektir ve kazancın artmasından ötürü rüya sahibinin başkalarına da yardım edecek duruma geleceğine yorumlanır.

Rüyada Veteriner Görmenin Psikolojik Yorumu;

Sorumluluk duygusunun çok gelişkin olduğunu, kişinin bencillikten uzak davrandığını bildirir. Çevresine karşı da sorumluluğu olduğunu düşünen, toplumsal olaylarda hak ve özgürlük adına mücadele eden kişilerin ifadesidir. Sık sık vicdan muhasebesi yapıldığını da işaret eder.

Rüyada Hayvanları Tedavi Etmek;

Büyük baş bir hayvanı tedavi ettiğini görenler iş yeri ya da ev alırlar. Kiraya verilecek bir mülke sahip olmak, gelirini çoğaltmak manasındadır. Küçükbaş hayvanları tedavi etmek de kişinin maaşına ek olarak yapacağı başka işlerden hatırı sayılır gelirler elde edeceğini, maddi durumunu kısa sürede iyileştirip, borçlarından da hemen kurtulacağını, elinin rahatlayacağını alamet eder. Miras manasına da gelen rüya hesapta olmayan para demektir.

Rüyada Veteriner Olduğunu Görmek;

Eşinden, ailesinden her konuda dua almak, işlediği sevaplarla iyi bir ahiret hayatına sahip olmak demektir. Allah nazarında iyi bir kul olunduğunu, yoksul ve düşkünlere yardım ederek insanların nazarında da gönüllerde taht kurmaya alamettir. Bollukla yaşamak, mahsullerini yüksek fiyattan satmak ve iyi bir sene geçirmek demektir. Bekar kişiler için çok sayıda malı mülkü olan bir bayanla evleneceklerine tabir edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!