Ünlü Çiftin Oğulları Karan'a Görkemli Doğum Günü Kutlaması..
Ünlü oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, oğulları Karan'ın 4. yaşını görkemli bir doğum günü partisiyle kutladı. Bu özel günlerini, takipçileri ve hayranları ile paylaşan çiftin mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Ünlü Çiftin Mutlu Birlikteliği..

2017 yılında evlenen ve mutlu bir birlikteliği olan çift, bu güzel birlikteliği iki çocukları ile taçlandırdı. Bu mutlu birlikteliklerinin bir parçası olan oğulları Karan'ın doğum günü, çift için çok özel bir anlam taşıyordu.

Fahriye Evcen'in Doğum Günü Kutlaması..

Geçtiğimiz günlerde 37. yaşını kutlayan Fahriye Evcen, doğum gününden kareler paylaşmıştı. Bu özel gününden paylaştığı fotoğraflar, sosyal medya kullanıcılarından büyük beğeni topladı.

Karan'ın Gösterişli Doğum Günü Partisi

Ünlü çift, oğulları Karan'ın 4. yaşını kutladıkları gösterişli partiden özel kareler paylaştı. Bu özel günün anısına çekilen fotoğraflar, sosyal medya platformlarında büyük ilgi topladı.

Çiftin Paylaştığı Sevgi Dolu Not..

Ünlü çift, paylaştıkları fotoğrafın altına ise, ''İyi ki doğdun ilk göz ağrımız'' notunu ekledi. Bu samimi ve sevgi dolu not, hayranları tarafından oldukça beğenildi.

Sosyal Medya Rekoru!

Ünlü çiftin büyük ilgi gören paylaşımı yaklaşık altı saat içinde 600 bin beğeni aldı. Bu rekor beğeni, çiftin hayranları tarafından büyük bir sevgi ve ilgi gördüğünün bir göstergesi oldu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin oğulları Karan'ın bu özel günü, çiftin paylaştığı fotoğraflar ve sevgi dolu notları ile sosyal medya kullanıcılarına aktarıldı. Bu özel günün anısına çekilen fotoğraflar, takipçileri ve hayranları tarafından büyük beğeni topladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!