RÜYADA KAR GÖRMEK NEDİR?
Rüyada kar görmek, genellikle saf, temiz, masumiyet ve dinginlik gibi anlamlara gelir.
Ayrıca kar, zorlu bir dönemden sonra gelen ferahlık, huzur ve barış gibi duyguları sembolize edebilir.

Rüyada Kar Görmek;

Rüyada kar görmek, genellikle iyiye yorulur. İyi bir olay olacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına veya sevinçli bir haber alınacağına yorumlanır. Karın nasıl görüldüğüne ve görüldüğü mevsime bağlı olarak bu rüya değişik şekillerde yorumlanabilir.

Kış mevsiminde görülmesi, sevinileceğine ve iyi şeylerin olacağına, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine yorumlanır.Ancak normalde kar yağmayan bir mevsimde, yani yaz veya bahar mevsiminde görülmesi, pek iyiye yorulmaz.

Rüyayı gören kişinin veya bir yakınının hasta olabileceğine, önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine ya da para beklenen bir yerden para gelmeyeceğine yorumlanır. Yağan karın kimseye bir zararı dokunmaması, çabuk erimesi, sıkıntılı dönemlerin çabuk atlatılacağının habercisidir.

Rüyada Çatının Üstünde Kar Görmek;

Çok sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, mutlu olunacağına ve parasal ve ruhsal olarak iyi bir duruma gelineceğine işaret eder. Yapılan çalışmaların getirisi olarak çok iyi bir kazanç elde edileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına delalettir.

Rüyada Dağ Başında Kar Görmek;

Çok güzel bir işle ilgili olarak yapılan toplantıda en fazla oyu alarak başkanlığa seçilmeye, çok iyi ve başarılı bir iş hayatına sahip olmaya, bol kazanç elde etmeye, yeni bir haneye kavuşmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, herkesin sevdiği ve değer verdiği bir kişi olmaya ve zor durumların üstesinden gelmeye alamet eder.

 

Rüyada İlkbaharda Kar Görmek;

Beklenmeyen bir anda sorunlarla boğuşulmaya başlanacağına, dertlerin günden güne artacağına, yapılan hataların gittikçe artacağına, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet edilir.

Kişi, kendisini sorunlarla dolu bir dönemin içinde bulacak demektir. Arkadaşlarının vereceği moral ve destekle uzun süre ayakta kalacağına yorulur.

Rüyada Kar Toplamak;

Rüyayı gören kişinin, yaptığı ve yapacağı işler sayesinde kısa süre içinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, mutlu ve huzurlu bir evliliğe sahip olacağına ve hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Eve Kar Yağması;

Hem aile hayatı hem iş hayatı konusunda çok hayırlı bir rüyadır. Yağan karın şiddetine bağlı olarak farklı şekilde yorumlanır.

Eğer kar şiddetli ise sıkıntılı ve üzüntülü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine ve hane halkının arasına nifak tohumu sokacak birisi olduğuna delalet eder. Eğer kar şiddetli değilse, haneye bolluk ve bereket geleceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada Denizin Üstüne Kar Yağdığını Görmek;

Anne baba duası alınması sayesinde işlerin kısa süre içinde açılacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına alamet eder.

 

Rüyada Kar Süpürdüğünü Görmek;

İşle ilgili olarak sorun yaratan durumların kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine işaret eder.

Rüyada Yolda Kar Görmek;

Zor zamanların geride kalacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, karanlıkların aydınlanacağına, ana baba duası alınacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına ve parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Kar Ve Fırtına Görmek;

Zor bir durumun geride kalacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, bazı sırların açığa çıkacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına ve bu sorunların ardından hayırlı bir adım atılması sayesinde mutlu olunacağına rivayet edilir.

Aynı zamanda, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, rahata erileceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kar Atmak;

Kişinin, kendisinden yardım isteyen yakın bir arkadaşına iş ile ilgili olarak büyük bir yardımda bulunacağına, bu yardımın ardından arkadaşlığın daha da pekişeceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, çok büyük bir kazanca sahip olunacağına ve kısa süre içinde verilen emeklerin karşılığının alınacağına yorumlanır.

Rüyada Kirli Kar Görmek;

Rüyayı gören kişinin, pek sevimli ve güzel olmayan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına ve sorunlu bir kişi yüzünden maddi olarak zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada Kar Yağması;

Rüyada başının üzerine karlar yağdığını görmek, çevrenizde gerginlik oluşturacak bir olay yaşayacağınıza, sizin de bu olaya kötü bir tepki vermeyip sadece sinirlerinizin bozulup güleceğinize işaret eder.

Rüyada kar yağıyor, ancak şemsiye ile kendinizi koruyorsanız, bundan sonra yapacağınız işlerde daha dikkatli olacaksınız, bu yüzden de işin sonuçlarından korkmayacaksınız demektir.

Rüyada Kar Ve Yağmur Görmek;

Zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Temmuz Ayında Kar Yağdığını Görmek;

İş hayatı ve aile hayatı içinde yaşanacak çok güzel ve çok hayırlı bir olayın hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkacak bir durum yüzünden kötüye gideceğine, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve iş konusunda zarar getirecek bir kişi ile tartışılacağına yorumlanır.

Rüyada Kar İzlemek;

Hayır getirecek bir konuyla ilgili olarak çok önemli kararlar verileceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Kar Ve Köpek Görmek;

Aile hayatı ile ilgili hayırlı bir adım atılacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, rahatsızlık veren bir durumla karşı karşıya kalınacağına, şansın kaçacağına ve alınacak bazı kararlar sayesinde düzelecek durumun zaman zaman yine kötü olaylara yol açacağına rivayet edilir.

Aynı zamanda, rakiplerin yapacağı ayak oyunları yüzünden manevi olarak da çok sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine yorumlanır.

Rüyada Kar Küremek;

Rüyada kar kürediğini görmek, son zamanlarda yaşantınızda yenilenmenizi ve kötülüklerden arınmanızı sağlayacak bir değişiklik olduğunu, sizin de hayatınıza devam edebilmek için bir telaş içinde olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda bir şeyden, belki de değiştirmeye çalıştığınız eski yaşantınızdan uzaklaşmak için acele ettiğinize de yorumlanır.

Rüyada kar küreme aracı görmek ise, bir arkadaşınızdan ciddi ve gerçekten ihtiyacınız olan bir iş için maddi ve manevi bir yardım alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Mevsimsiz Yağan Kar Görmek;

Rüyayı gören kişinin, iş konusunda çok iyi bir çalışma ortaya koyduğu ve bu çalışma ile büyük başarılar kazandığı bir dönemde rakiplerin bazı oyunlar oynayacağına, bu yüzden işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına işaret eder.

Rüyada Karın Altında Yürümek;

Rüyada karın altında yürüdüğünüzü görmek, özel hayatınızda veya iş çevrenizde bir sorun yaşayabileceğinize yorumlanır.

Aynı zamanda bu rüya bir yerden kazanç elde edileceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Karda Uyumak;

Rüyada karda uyuduğunuzu görmek ya da rüyanızda açık bir alanda uyurken üzerinize kar yağdığını görmek, çevrenizle bağlarınızı neredeyse tamamen kopardığınızı gösterir. Yeni arkadaşlıklara ihtiyacınız olduğuna yorumlanır.

Karda uyumak, aynı zamanda, rüyayı gören kişi bir suç işlemişse, hapse girebileceğine işaret eder. 

Rüyada Yaz Mevsiminde Kar Yağdığını Görmek;

Rüyada yaz mevsiminde veya sıcak bir havada kar yağdığını görmek, iş hayatınızda ya da özel yaşantınızda bazen yanlış, hatta saçma sayılabilecek adımlar attığınıza işarettir. Yaptığınız bu yanlışlıklara dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kar Topu Oynamak;

Rüyada kar topu oynadığınızı görmek, biraz rahatlamak ve sosyalleşmek için arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler yapmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir.. Aynı zamanda bu rüya, yakın çevrenizde arkadaşlarınızla aranızda bir rekabet ortamı oluşabileceğine de yorumlanır.

Rüyada Kar Üstünde Yürümek;

Hayal edilen şeylere ulaşmak için aşılması gereken engellerin yakın bir zaman içinde aşılacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına ve rahata erileceğine yorulur.

Rüyada Kar Yığıntısı Görmek;

Rüyada büyük kar yığınları görmek, iş yerinizde sizi bazı zorlukların ve engellerin beklediğine yorumlanır.

Görülen kar yığınının büyüklüğü ile doğru orantılı olarak bu zorlukların derecesi anlaşılabilir. İş arkadaşlarınızdan biri sizin ilerlemenizi engelleyecek planlar yapıyor olabilir.

Rüyada Çığ Görmek;

Rüyada çığ görmek, bir akrabanız, iş arkadaşınız veya yakın bir dostunuz gibi çevrenizdeki kişilerden biri yüzünden sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır. Rüyada çığın düştüğünü görmek, hiç beklemediğiniz, aklınızdan geçmeyen bir zamanda, hiç ummadığınız birinden şaşırtıcı bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Kardan Adam Görmek;

Rüyada kardan adam görmek, iş yaşantınızda bir konuda veya biri hakkında değerlendirme yaparken yalan söyleyeceğinizin, belki de yalan söylemeye mecbur kalacağınızın habercisidir.

Rüyada Kar Altında Kalmak;

Çok hayırlı bir işin içinde büyük bir başarı sağlandığı bir zamanda yaşanacak kötü bir durumdan ötürü istenmeyen olaylar yaşanacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine ve atılacak adımlar sayesinde güzel bir hayata sahip olunacağına delalet eder. Kişi, kendi kalıplarını kıracak demektir.

Rüyada Kar Fırtınası;

Rüyada kar fırtınası ya da tipi şeklinde kar yağdığını görmek kötü bir durumu temsil eder. Bu kötü durum, içinde bulunduğunuz ve başarıya ulaşmak için kullanacağınız tüm gücü elinizden alan veya gerekli kaynaklara ulaşmanızı engelleyen şartları kapsayabilir.

Bunun dışında kar fırtınası, özel hayatınızda bir kişiyle olan ilişkinizdeki bir probleme veya ilişkideki soğukluğa işaret ediyor olabilir.

Rüyada Kar Erimesi;

Rüyada yerlerdeki karların eridiğini görmek, yakın zamanda maddi veya manevi bir zarara uğrayabileceğinize ya da bir kaza geçirebileceğinize işarettir.

Rüyada Kar Yemek;

Rüyada kar yediğini görmek, eğer gerçek hayatta mevsim yaz ise rüyayı gören kişinin bazı sorunlar yaşayacağına yorumlanır.

Eğer kış mevsimi, yani kar yağabilecek bir zamanda ise rüyayı gören kişinin sevineceği bir olay olacağına işarettir.

Rüyada Karda Kayak Yapmak;

Rüyada kendinizi veya bir başkasını karda kayak yaparken görmek, korkularınızın üstesinden yavaş yavaş gelmeye başladığınızı gösterir.

Ayrıca bir konudaki yeteneğinizi geliştireceksiniz demektir.

RÜYADA KAR GÖRMEK PSİKOLOJİK ANLAMI;

Rüyada görülen su, rüyayı gören kişinin duygusal yönünü temsil eder. Kar da suyun donmuş hali olduğundan, rüyada kar görmek, rüyayı gören kişinin duygularının katılaştığını veya duygularını ifade etmekte zorlandığını gösterir.

Rüyada görülen su, aynı zamanda rüyayı gören kişinin sezgilerinin de bir sembolüdür. Su rüyada kar şeklinde görülüyorsa, bu  rüyayı gören kişinin sezgilerinin de kaybolmaya başladığına, donuklaştığına yorumlanır.

Ayrıca, kar gören kişi sosyal yaşamında kendisini dışlanmış ya da terk edilmiş hissediyor olabilir. İlişkilerinde duygularını ifade edemediği için soğukluk ve samimiyetsizlik yaşayabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!