"Antalya, 'Color Fest' Etkinliği ile Renklenecek"
Antalya, 19 Haziran’da 'Dream Of Color Fest' etkinliğiyle renklenecek. 'En renkli festival' temasıyla düzenlenen etkinlikte 'rap' müziğin sevilen isimleri RECKOL, BLOK3 ve DEHA sahne alacak. Festivalde yüzlerce yerli ve yabancı gencin katılımı bekleniyor.

ANTALYA RENKLERE BOYANACAK!

Antalya, gençlerin büyük ilgi gösterdiği 'Dream Of Color Fest' etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İlk kez 2016 yılında düzenlenen festival, bu yıl 19 Haziran’da gerçekleştirilecek. Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından gençlerin yoğun ilgisini çeken bu festivale, 'rap' müziğin sevilen isimleri RECKOL, BLOK3 ve DEHA da katılım sağlayacak.

Katılımcıların boyalarla yüzlerini ve vücutlarını boyayıp, dans edecekleri etkinliğin, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bulunan L’arena Beach’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Festivalde, DJ performansları ve dans şovları gibi birçok aktivite de yer alacak.

Festivalin bilet fiyatları ise 450 TL ile 825 TL arasında değişiyor. Bu özel etkinlik, Antalya'nın sosyal yaşamına renk katacak gibi görünüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!