ŞARKICI ''HALSEY'' TÜRK SEVGİLİSİNDEN AYRILDI!
Uzun süredir birlikte olan Amerikalı şarkıcı Halsey ve Türk sevgilisi Alev Aydın'ın ayrıldığı haberleri geldi.
Çiftin 21 aylık bir çocukları bulunuyor.

ALEV AYDIN VE HALSEY YOLLARINI AYIRDI..

Uzun süredir birlikte olan Amerikalı şarkıcı Halsey ve Türk sevgilisi Alev Aydın'ın ayrıldığı haberleri geldi. Çiftin 21 aylık bir çocukları bulunuyor.

Halsey (28) ve Alev Aydın (40) çifti, üç yıldan fazla süren birlikteliklerinin ardından ayrıldı.

İkili, 21 aylık çocuklarının velayeti için mahkemeye başvurdu. Halsey, çocuğun bakımını Aydın'la paylaşmak istediğini belirtti fakat fiziksel velayetin kendisine verilmesini talep etti.

Halsey, 2019'da bir Los Angeles Lakers basketbol maçında Alev Aydın'la ilk kez bir arada görüldü ve ilişkileri o günden beri hızla ilerledi. 2021'de Halsey'nin hamile olduğu haberleri hayranlarını sevindirdi.

Ancak şimdi ayrılık haberleriyle üzülen hayranlar, sosyal medyada duygularını paylaştılar. Bazıları "Hayır... birlikte çok iyiydiler" derken, bazı kullanıcılar ise "Gördüklerim beni çok üzüyor, Allah'ım onlara şifa versin, yaşasınlar, nefes alsınlar, Alev ve Ender için de en iyisini diliyorum. Bu dönemde onları destekleyen sıcak insanlarla çevrili olsunlar." şeklinde duygularını ifade ettiler.

HALSEY KİMDİR?

29 Eylül 1994 doğumlu Amerikalı şarkıcı, dansçı ve söz yazarı Ashley Nicolette Frangipane, sahne adı olarak Halsey'i kullanır.

Halsey, Edison, New Jersey'de doğup büyümüştür ve Türk değildir. Şarkı yazmaya 17 yaşında başlayan Halsey, 2014'te Astralwerks adlı müzik şirketi ile anlaşma imzalayarak ilk EP'si Room 93'ü yayımladı. İlk albümü Badlands ise 2015 yılında piyasaya sürüldü.

Halsey, New Jersey'de dünyaya gelmiş ve büyümüştür. Anne tarafından İtalyan, Macar ve İrlandalı kökenlere sahipken, baba tarafından Afrika-Amerikan kökenlidir.

14 yaşında başladığı müzik yolculuğunda önce keman, viyola ve viyolonsel çaldı, ardından akustik gitara geçti. İlk röportajlarında, Halsey'e 16 veya 17 yaşlarında bipolar bozukluk teşhisi konulduğunu belirtmiştir. 18 yaşında maddi sıkıntılar yaşarken, müzik kirasını ödemek için bir yol haline geldi. Farklı şehirlerde çeşitli sahne isimleri altında akustik gösteriler gerçekleştirdi.

Sonunda, sahne adı olarak Halsey'yi seçti; bu hem isminin (Ashley) anagramı hem de gençliğinde sıkça vakit geçirdiği Brooklyn'deki bir caddenin adıydı.

ALEV AYDIN KİMDİR?

Alev Aydın, Türk asıllı Amerikalı bir senaristtir. 2019 yılından bu yana ünlü şarkıcı Halsey ile birlikte olmuştur.

Aydın'ın yazdığı filmlerin çoğu kısa filmlerden oluşmaktadır. Senaristliğini üstlendiği filmler arasında; Small Shot, HipMen: Los Angeles ve Lonely Boy bulunmaktadır. Ayrıca, Mother Hen adlı filmde Mike karakterini canlandırmıştır.

Alev Aydın'ın doğum yılı kesin olmamakla birlikte, 1995 yılında doğduğu düşünülmektedir.

Alev Aydın, Amerika'da doğmuştur. Türk asıllı senaristin Instagram hesabında yaptığı çocukluk fotoğrafları paylaşımında Giresun'da olduğu görülmektedir.

Aslen nereli olduğu kesin olarak bilinmemekle birlikte, bu paylaşımlarından dolayı Giresun'lu olabileceği düşünülmektedir.

Amerika'da doğup büyüyen Alev Aydın, yaşamını Amerika'da sürdürmesine rağmen Instagram paylaşımlarında Türkiye'de de zaman zaman bulunduğu anlaşılmaktadır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!