"Ömer" Dizisinin Zerrin'i Aybike Turan'dan Sıradışı İtiraf: İşini Maymun Taklidiyle Kapmış!
"Ömer" dizisinde Zerrin karakterini canlandıran Aybike Turan, bir YouTube programında eğlenceli bir anısını paylaştı. Ünlü oyuncu, yıllar önce maymun taklidi yaparak 50 bölümlük bir işin teklifini aldığını itiraf etti.

Aybike Turan: Maymun Taklidi ile İşe Alındım!

Aybike Turan, popüler dizi "Ömer"in Zerrin karakteri ile tanınmaktadır. Dizinin kadrosunda Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar gibi isimler yer alırken, Turan'ın rolü izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Ancak oyuncunun geçmişine dair bir itiraf, programda bulunan Alican Yücesoy, Barış Kıralioğlu ve Yeliz Kuvancı'yı kahkahalara boğdu.

Turan, yıllar önce bir seçmeye katıldığını ve orada "maymun taklidi" yapması istendiğini açıkladı. Başarılı bir performans sergileyen Turan, bu yeteneği sayesinde 50 bölümlük bir programda yer alma fırsatını yakaladı. Programda maymun olmasa da, çocuklara İngilizce öğretirken "şebeklik" yapması istendiğini söyledi. "Şunu görmek istiyorlardı: En fazla şebekliği ne kadar yapabiliyorsun? Yaptım. Bütün çekim ekibi gülüyordu. Ama ben kendimi yırtıyorum orada" dedi.

Yıllar Öncede Tavuk Anısı Varmış;

Bu itiraf, Alican Yücesoy, Barış Kıralioğlu ve Yeliz Kuvancı tarafından büyük bir neşeyle karşılandı. Yücesoy, kendisinin de yıllar önce benzer bir "tavuk" anısının olduğunu paylaştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!