İLİŞKİLERİNİN YORGUNLUK DÖNEMİNDE OLDUĞUNU SÖYLEDİLER..
Ünlü Türk aktör ve yönetmen Mehmet Aslantuğ'un Türkiye İşçi Partisi'nin Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanması ve eşi Arzum Onan'ın geçtiğimiz günlerde bir markanın reklam yüzü olmasıyla ilgili olarak boşanma iddiaları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Arzum Onan'dan Boşanma İddialarına Açıklama;

Arzum Onan, söylentilere sessiz kalmayarak sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Eşi Mehmet Aslantuğ ile olan fotoğrafını paylaşarak iddiaları yalanladı.

Onan, ilişkilerinin zorlu bir dönemden geçtiğini, yorgunluk yaşadıklarını ifade etti. Bu açıklama, çiftin boşanma iddialarını yalanlamış oldu.

 

DEDİKODUYA MALZEME ETMEM..

Onan şunları söyledi: "Daha depremin yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve zor günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde üstelik seçime sadece 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik cevap vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil 'psikolojik şiddet' , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu türden dedikodulara malzeme olmayı asla haketmez. Zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, saygımızı ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez" ifadelerini kullandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!