Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın Boşanmasından Sonra İlk Paylaşım Geldi!
27 yıllık evliliklerini sonlandıran Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinden boşanma sonrası ilk paylaşım geldi. Aslantuğ, Instagram sayfasından duygusal bir not ile sessizliğini bozdu.

27 Yıllık Evlilik Noktalandı

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 1996'da evlendikten sonra 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandırdılar. Örnek çift olarak gösterilen ikili, evliliklerini Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde 10 dakikalık bir duruşma ile sonlandırdı.

Boşanma Duyurusu El Ele

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, boşanma duruşmasına el ele gelerek, bu hassas durumu halka açıkladılar. Gazetecilerin "Boşanma davanıza el ele geldiniz" yorumları üzerine Onan, "Arkadaşlar çok hassas bir konu" ifadesini kullandı.

Mehmet Aslantuğ'dan Duygusal Paylaşım

Boşanmanın ardından Instagram sayfasından bir paylaşım yapan Aslantuğ, Arzum Onan ile 6 aydır ayrı evlerde yaşadıklarını itiraf etti. Duygusal bir not paylaşan ünlü oyuncu, "Bu mesaj GÖNÜL VERENLERLE / GÖNÜL KOYANLARA borcumdur. KİRALIK GÖNÜLLERİ hiç ilgilendirmez!..." dedi.

Mayıs Ayı İlişkisi

Aslantuğ, paylaşımlarına Mayıs ayının önemine dair bir hikaye ekledi. "Eylül çocuğuyum ben; ama, mayısın cilveleriyle karşılaştım daha çok! Mesela... Bu güzel kadını bir mayıs sabahı tanıdım (4 Mayıs 1994)" ifadelerini kullanan Aslantuğ, bu ayın yaşamındaki etkisini vurguladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!