"Mehmet Aslantuğ, Aşk İddialarını Sert Sözlerle Yalanladı"
Türk sinemasının usta oyuncularından Mehmet Aslantuğ, eşi Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğinin bitmesinin ardından iş adamı Gözde Akpınar ile ilişkisi yaşadığı iddialarını yalanladı. Bu iddialar, dergi almaya bomba gibi düşmüştü.

Mehmet Aslantuğ'dan Açıklama..

Mehmet Aslantuğ, sosyal medya hesabından paylaştığı "Kaptanın Seyir Defteri" yazısında bu düşüncelerle ilgili olanlar dile getirdi. Aslantuğ hanım "Hiç tanımadığım birefendinin; neredeyse bahşedilen parası/ tahmin üzerinden bir ilişki yaşadığım ve boşanmayı da bu yüzden önemsiyormuşmuş. Ben de o sırada film atölyemizin ışıklar/ayaklar dahil tüm ekipmanlarını tek başına kamyona yüklüyordum. Kamyonu da kullanmak üzere... Size sormanı bile duymadan hakkınızda her tür dedikoduyu üretebiliyor, inanabiliyor, çiziyorlar!" kullanım kullandı.

Aslantuğ, kendine ve yaşamına hayranlık duymayı vurgulayarak, "Haysiyetsizlik, şerefin taammüden katilidir! Sonsuz saygısı olmayanlar, ölüme da saygı duymuyor." şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Hakkında çıkan aşk iddiasının ardından gazeteci Birsen Altuntaş'a konuşan Aslantuğ, "Hiç bir araya gelmedik. Hiç tanımadığım insanlar da bazı sözler çıkarılıyor. Cevap vermeye bile gerek duyuyorum." dedi. Bu durum, Aslantuğ'un bu tür iddialara karşı duruşunu genel olarak ortaya koydu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!