"HÜDA-Par Lideri Yapıcıoğlu: 'Yeminimizi Yapacağız, Şov Yapmaya Gelmedik'"
HÜDA-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Meclis'teki yemin törenine ilişkin spekülasyonları reddetti. Yapıcıoğlu, "Yeminimizi yapacağız, parlamentodaki görevimizi yapmaya geldik. Şov yapmaya gelmedik" ifadelerini kullandı.

HİZBULLAH HAKKINDA KONUŞTU:

HÜDA-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Meclis'teki yemin töreni için kasıtlı bir spekülasyon çıkarıldığını iddia etti. Yapıcıoğlu, "Yemin metnini okuyacağız tabi. Nokta, virgül eksik bırakmamamız gerekiyor. Ekleme çıkartma yapma gibi bir durum yok. Belki konuşulması istenmeyen gündemler için kasıtlı şekilde gündeme geldi" dedi.

Yapıcıoğlu, "Seçim geçti. Eğer ciddi düşmanlık değilse bundan sonra vazgeçerler. Asla böyle bir şey gündeminizde olmadı 'Yemin etmeyeceğiz' diye bir şey söylemedik. Yeminimizi yapacağız, parlamentodaki görevimizi yapmaya geldik. Şov yapmaya gelmedik" ifadelerini kullandı.

Hizbullah hakkındaki bir soruyu da yanıtlayan Yapıcıoğlu, "Çok kasıtlı bir şey. Yüz bin defa söyledik, öyle bir şey yok. Bundan sonra inşallah iftira kampanyası sona erer. Suç işleyen birinin avukatlığını yapmak… Savunma hakkı başka savunulan kişiyle özdeşleştirmek başka bir şey" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!