Hadise ve Murda Hakkında Bomba İddia!
Hadise, depremzede çocuklar için düzenlenen anlamlı konserde performans sergiledi ve Murda ile aşk iddialarına cevap verdi. Şarkıcı, rapçi Murda ile yeni bir şarkı ve klip hazırlığında olduğunu duyurdu.

Hadise ve Murda Aşk İddialarına Cevap Verdi! Hadise'nin Dikkat Çeken Ebru Gündeş Açıklaması!

Geçtiğimiz yıl, evliyken Hadise ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla Reza Zarrab ve Ebru Gündeş'in evliliği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hadise, bir dönem yakın dostu olan Ebru Gündeş hakkında ilk kez konuştu.

Ayrıca, kısa sürede sona eren evliliği sonrası adı rapçi Murda ile anılan Hadise, aşk iddialarına da yanıt verdi. İşte magazin dünyasının konuştuğu, sosyal medyanın yorum yağmuruna tutulan Hadise'nin dikkat çeken Ebru Gündeş açıklaması ve 'Hadise ile Murda aşk mı yaşıyor?' sorusunun cevabı.

Hadise, eski dostu Ebru Gündeş'e zeytin dalı uzattı ve Murda ile aşk iddialarını yanıtladı. Depremzede çocuklar için düzenlenen anlamlı bir konserde sahne alan Hadise, performansı ve şıklığıyla beğeni topladı.

Yeni Şarkı..

Ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, 5 Mayıs Cuma akşamı depremzede çocuklar için anlamlı bir konser verdi. Hadise'nin yakın arkadaşı olan oyuncu Seda Bakan, konseri yeğenleriyle izledi. Galatasaraylı futbolcular Dries Mertens ve Juan Mata ise eşleriyle katıldı.

Konser sonrası gazetecilere konuşan Hadise, depremzede çocuklar için düzenlenen gecenin anlamlı ve muhteşem olduğunu belirtti. Ayrıca, rapçi Murda ile yeni bir şarkı ve klip hazırlığında olduğunu söyledi. 'Hadise ile Murda aşk mı yaşıyor?' sorusuna ise Hadise, "Üç gündür Rotherdam'daydım. Bomba gibi yeni bir şarkı geliyor. Onun dışında çekimler ve konserler var. Her şey güzel yani" şeklinde cevap verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!