Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un 27 Yıllık Evlilikleri Sona mı Eriyor?
Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın boşanma iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştür

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 Yıllık Evlilikleri Sona mı Eriyor? Hayranlar Çiftin Instagram Hesaplarına Akın Etti..

Ünlü çift Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliklerinin sona ereceği iddiası, magazin dünyasında şok etkisi yarattı. Bu haberle sarsılan yüzlerce hayran, çiftin ve oğulları Can Aslantuğ'un sosyal medya paylaşımlarına "Boşanmayın" yorumlarını yazarak tepkilerini gösterdi.

Yıllardır destansı bir aşkla birbirlerine bağlı olan ve sayısız insanın örnek aldığı çiftin boşanma sürecine girdiği ve evliliklerini önümüzdeki ay sonlandırabilecekleri iddiaları gündemde yer buldu. Bu durum, sosyal medyada büyük bir tartışma başlattı.

İddiaların ardından, Türkiye İşçi Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanan Mehmet Aslantuğ ve yakın zamanda bir markanın reklam yüzü olan Arzum Onan'ın boşanma haberleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Üzücü haberi gören hayranlar, çiftin Instagram hesaplarına akın ederek "Bu evlilik biterse aşka olan inancımız gider", "Boşanmayın" ve "İnşallah haberler yalandır" gibi yorumlarla endişelerini dile getirdi.

Arzum Onan'ın geçtiğimiz Mart ayında eşi Mehmet Aslantuğ'un fotoğrafını paylaşarak, "Bugüne kadar sergilediğin duruş, verdiğin kararlar ve hayata kattığın tüm değerler için... seninle gurur duyuyorum" notunu düşmesi ise dikkat çekiciydi.

Bu paylaşım, birçok kişi tarafından boşanma iddialarını çürüten bir hamle olarak değerlendirildi.

MEHMET ASLANTUĞ KİMDİR?

ARZUM ONAN KİMDİR?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!