GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI ''10 MAYIS''
Burçların 10 Mayıs günü nasıl geçecek?

Koç ve Koç Yükselenler:

Sabah enerjiniz düşük olabilir. Maddi konularla ilgili sürprizler ve aile ile ilişkilerde gerginlikler olabilir. Gerginliklere karşı dikkatli olun.

Boğa ve Boğa Yükselenler:

Eski tanıdıklarınızla görüşmeler ve seyahatle ilgili gelişmeler olabilir. Kardeşlerle ya da yakın çevreyle ilişkilerde gerginliklere dikkat.

 

İkizler ve İkizler Yükselenler:

Finansal konular ve sağlıkla ilgili gündemler gelişebilir. Akşam saatlerinde psikolojik gerginlikler ve para çıkışları olabilir.

Yengeç ve Yengeç Yükselenler:

İş ve sorumluluklarla ilgili stresler, sürpriz karşılaşmalar ve akşam saatlerinde partnerle anlaşmazlıklar olabilir.

Aslan ve Aslan Yükselenler:

Sağlıkla ilgili hassasiyetler, iş ve kariyerle ilgili hızlı gelişmeler ve akşam saatlerinde içsel gerginlikler olabilir.

Başak ve Başak Yükselenler:

Partner ve çocuklarla ilgili stresler, eğitim ve yurtdışı bağlantılı işlerde sürpriz gelişmeler ve partnerle ilişkide gerginlikler olabilir.

 

Terazi ve Terazi Yükselenler:

İnsanlarla ilişkide stresler, finansal konularda sürpriz gelişmeler ve akşam saatlerinde aile ve işle alakalı gerginlikler olabilir.

Akrep ve Akrep Yükselenler:

Ticari işler ve sağlıkla ilgili stresler, partnerle yoğun iletişim ve akşam saatlerinde gerginlikler olabilir.

Yay ve Yay Yükselenler:

Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili stresler, maddi kazançlarda beklenmedik gelişmeler ve akşam saatlerinde maddi konularla ilgili gerginlikler olabilir.

Oğlak ve Oğlak Yükselenler:

Sabah saatlerinde sakarlıklara dikkat, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili sürpriz gelişmeler ve akşam saatlerinde partnerle anlaşmazlıklar olabilir.

Kova ve Kova Yükselenler:

Yakın çevreyle ilgili stresler, aile ve gayrimenkul konularında sürpriz gelişmeler ve akşam saatlerinde sağlıkla ilgili hassasiyetler olabilir

Balık ve Balık Yükselenler;

Sürpriz karşılaşmalar yaşayabilir, şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ani programlar ve hızlı planlar yapman da mümkün. İletişiminin ve görüşmelerinin yoğun olabileceği bir gün seni bekliyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!