RÜYADA MASA GÖRMEK NEDİR?
Rüyalarda masa sembolik bir anlama sahip olabilir ve çeşitli yorumlara tabi tutulabilir. Masa genellikle birliği, paylaşımı, toplumsal ilişkileri ve güç merkezini temsil eder. Ancak, rüyada masa görmek için net bir yorum yapabilmek için rüyanın tam bağlamı, hissiyatı ve kişisel deneyimlerinizi de dikkate almak önemlidir. İşte bazı olası yorumlar:

Rüyada Masa Görmek;

Rüyada masa görmek iş ile ilgili olan evraklara ve meselelere delalet eder. Rüyada masa gören kişi işinde çok özverili ve fedakâr kimse olarak tanımlanır. Hatta öyle ki rüya sahibinin tam bir iş kolik olduğu yorumu yapılır. Rüyada masa gören kişi, işine âşıktır, rüya sahibinin kariyer edinme isteği onun için önceliklidir ve her şeyin başında gelir.

 

Rüyada masa görmek sadece iş hayatı ile sınırlı değildir aynı zamanda hane içi ile de tabir edilir. Üzerinde içi yemek dolu tabaklar olması rüya sahibinin evinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacağına ve nimetin eksik olmayacağına delalet eder. Fakat rüyada masanın üzerinde içi boş tencereler ya da tabaklar görmek nimetin ve rızkın kesilip, hane içinde darlık olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Masa Örtüsü Satın Almak;

Rüyada masa örtüsü aldığını gören kişinin tedirgin olduğu bir şeylerin varlığına ve kimseye söyleyemediği bazı sırlar taşıdığına işaret eder. Rüya sahibi bu sırları başkası öğrenecek diye çok korkuyor demektir.

Rüyada Masa Temizlemek;

Rüyada masada temizlik yapmak, rüya sahibinin asi kimse olduğu, doğru bulmadığı ve onay vermediği durumlara karşı, tavrını hemen ortaya koyduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Masa Hazırlamak;

Rüya sahibinin gelecek için yapacağı planlar ve projeler olarak yorumlanır. Aynı zamanda da bütçesini dengede tutması ve gereksiz harcamalar yapıp sonradan sıkıntı yaşamaması için hesap yapması anlamına gelir.

Rüyada Masa Başında Çalışmak;

Rüya sahibinin çok çalışkan olduğuna yorulurken ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağı, hayatının da yolunda gideceği anlamına gelir.

Rüyada Masa Taşımak;

Rüya sahibinin işini ve evini değiştirmek istediğine işaret eder. Rüya sahibi işverense yeni bir ofise taşınmak istiyordur, işçiyse işini değiştirmek istiyordur. Oturduğu evden de başka bir eve çıkmak istiyor demektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!