''BOĞA BOĞA'' ÇIKTI MI?
Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in yer aldığı "Boğa Boğa" filmi, 21 Nisan 2023 tarihinde Netflix platformunda yayınlanarak büyük ilgi gördü.
Fragmanda yer alan cesur sahneleri sayesinde izleyicilerin dikkatini çeken ve çok konuşulan yapım, sosyal medya gündemine damga vurmayı başardı. Bu heyecan verici ve merak uyandıran film, izleyicilerin beğenisine sunuldu.

''BOĞA BOĞA'' FİLMİNİN KONUSU:

"Boğa Boğa", İstanbul'dan kaçarak Ege'deki bir köye yerleşen ve huzuru arayan bir çiftin hikayesini anlatıyor. İstanbul'un karmaşasından uzaklaşıp Ege'de yeni bir yaşam kurmayı uman çift, burada aradıkları

huzuru ve sakinliği bulabileceklerine inanmaktadır. Ne var ki, kısa sürede kasabada kendilerine düşman edindiklerini fark ederler ve hayallerindeki huzurlu yaşamın yerini, beklenmedik gerilim ve mücadeleler alır.

Bu sürükleyici hikaye, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

''BOĞA BOĞA'' FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in başrollerini paylaştığı, heyecanla beklenen "Boğa Boğa" filminin yayın tarihi nihayet geldi.

Hakan Günday'ın kaleme aldığı senaryo ve Onur Saylak'ın yönetmenliğiyle gerçekleşen bu gerilim filmi, izleyicilerle buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in yanı sıra, Boğa Boğa filminde Gürgen Öz, Hayat Van Eck, Müge Bayramoğlu, Kerem Arslanoğlu, Onur Gürçay ve Onur Akgülgil gibi yetenekli oyuncular da kadroda yer alıyor. Bu etkileyici film, izleyicilere unutulmaz bir sinema deneyimi sunuyor.

''BOĞA BOĞA'' FİLMİ FRAGMANI;

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!