RÜYADA VURULMAK NEDİR?
Rüyada vurulmak genellikle, rüya sahibinin yaşamında yaşadığı bir çatışmaya veya stresli bir duruma işaret eder. Bu, bir çeşit ihanet, eleştiri, reddedilme veya saldırganlık deneyimi olabilir. Rüyada vurulduğunu görmek, kişinin bilinçaltında yaşadığı bir tür duygusal veya psikolojik travmayı ifade edebilir.

Rüyada Vurulmak;

Rüyada vurulmak, can sıkıcı olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için hayal kırıklığı yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyasında vurulduğunu gören kişi kendisini yıpratacak bir döneme girecek ve bazı üzücü olaylarla sınanacaktır. İşler bozulacak, borçlar çoğalacak, maddi zarar meydana gelecek ve rüya sahibi bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek büyük zarar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişi, güvendiği kişiler tarafından da hüsrana uğratılacak ve onlardan beklemediği ve hak etmediği davranışlar görecektir.

Rüyada Kalbinden Vurulma;

Rüyada kalbinden vurulan kişi bir gönül ilişkisine girer. Bu rüya genellikle âşık olmakla yorulmaktadır. Kalbinden vurulan kimse bazen de kendisine uygun olmayan ve sonradan zarar göreceği bir kişi ile gönül ilişkisine girer ve bu ilişki sonucunda oldukça büyük bir üzüntü yaşar. Bazen de kalpten vurulma kişinin içinde taşıdığı öfke, nefret, kin gibi duygulardan kurtulmasına ve duyguların yok olmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Kafadan Vurulmak;

Rüyasında kafadan silahla veya herhangi bir cisimle vurulduğunu gören kimse, uzun süredir unuttuğu bir olay hakkında yeniden kafa yorar veya o olay tekrar canlanır. Bu rüya eskimiş bazı konuların tekrar ortaya çıkmasına, bu olay sonucunda da ya üzülüp ya da sevineceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Tüfekle Vurulmak;

Rüyada tüfekle vurulan kimse hiç beklemediği bir kimseden zarar görür. Bu rüya çevrenizde bulunan bir kişinin size haset ettiğini ve zarar vermek için zaman kolladığını gösterir. Bazen de tüfekle vurulmak günahlardan sıyrılmaya, yapılan hatalardan dönmeye veya sıkıntıdan sonra ferahlamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Vurulduğu Yerden Kan Akması;

Rüyada vurulan ve vurulduğu yerden kan akan kimse, sinirlenir ve öfkesine hâkim olamaz. Bu rüya eğer kendinizi teskin etmezseniz ve sürekli her şeye öfkelenirseniz sonunda zararlı çıkacağınızın ve bazı konularda sıkıntıya gireceğinizin göstergesidir.

Rüyada El İle Vurmak;

Rüyada birisine eli ile vuran, tokat atan kimse bazı kötü alışkanlıklar edinir ve bunun sonucunda zarar görür. Bu rüya bazen de gören kişi için yapacağı bazı hareketler sonucunda insanlar içinde küçük düşmesinin veya onların öfkesini ve nefretini kazanmasının habercisidir. Eli ile vuran kimse eğer vurduğu kişiyi tanıyorsa ona bir kötülükte bulunur bazen de onu yapacağı kötü bir hareketten men eder.

Rüyada Kırbaç İle Vurmak;

Rüyada kırbaçla birisine vuran kişi, korktuğundan emin olur, sıkıntılarından kurtulur. Bazen de bu rüya gören kişinin artık hiç ummadığı bir yerden haber almasına, tam umudunu kesmişken isteğine nail olmaya işaret eder. Kırbaç ile vurmak bazen de vuran kişi için zarara ve ziyana delalet etmektedir.

Rüyada Vurulduğunu Görmek;

Rüyada vurulduğunu gören kişinin hayatı olumsuz yönde değişecektir ve işlerinde zorluk yaşayacaktır. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hiçbir günahı ve suçu olmadığı halde bir işin kendi başına kalmasına ve faturasının kendine çıkarılmasına işaret eder.

 

Rüyada Silahla Vurulmak;

Rüyasında silahla vurulduğunu gören kişi, kendisini mutsuz edecek, kararsız kalmasına neden olacak ve uzun bir zaman ne yapacağını bilemez duruma düşürecek bir haber alacak ve ne yapacağını kestirmekte güçlük çekecektir diye tabir edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!