Komiser Yardımcısını Meslektaşı Şehit Etti! Hatay'da Yürek Yakan Olay
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden geçici görevle Hatay'a giden 36 yaşındaki komiser yardımcısı Selim Sarıkaya, bugün görev sırasında meslektaşı Mustafa S. tarafından beylik tabancasıyla vurularak şehit edildi. Olayda bir polis memuru da yaralandı. Hatay'da yaşanan bu acı olay, tüm Türkiye'yi derinden üzdü.

Meslektaşının İhanetiyle Şehit Edilen Komiser Yardımcısı

Hatay'ın sakin atmosferi, bugün bir trajedinin meydana gelmesine tanık oldu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden geçici görevle Hatay'a giden komiser yardımcısı Selim Sarıkaya, görev sırasında aniden gelişen bir tartışma sonucu meslektaşı Mustafa S. tarafından beylik tabancasıyla haince vuruldu.

Bu korkunç olay, emniyet teşkilatını ve tüm ülkeyi derinden sarsmış durumda.

Hatay'da Şehit Düşen Komiser Yardımcısının Ardında Bıraktığı Yaralar..

Hatay'da yaşanan acı olayda hayatını kaybeden komiser yardımcısı Selim Sarıkaya, geride büyük bir boşluk ve yaralar bıraktı. Evli ve iki çocuk babası olan Sarıkaya, fedakarca görevini yerine getirirken meslektaşının ihanetine kurban gitti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen taziye mesajları, Sarıkaya'nın ailesine ve emniyet teşkilatına destek olmak için akın ediyor.

İçişleri Bakanı'ndan Şehit Komiser Yardımcısı Selim Sarıkaya İçin Başsağlığı Mesajı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hatay'da görev yapan geçici komiser yardımcısı Selim Sarıkaya'nın şehit olduğunu duyurarak büyük bir üzüntüyü paylaştı.

Bakan Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Kahraman polisimizin makamı ali olsun" ifadelerini kullanarak Sarıkaya'nın ailesine ve emniyet teşkilatına başsağlığı diledi. Bu acı kayıp, ülkenin bir kez daha polis teşkilatına olan minnet ve saygısını hatırlattı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!