KIZILCIK ŞERBETİ BU AKŞAM İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR!!
Kızılcık Şerbeti adlı popüler dizinin son bölümü, RTÜK cezası nedeniyle yarıda kesilmişti. Ancak Ankara Bölge İdare Mahkemesi, Show TV'nin lehine karar verdi ve dizi ekrana dönmeye hazırlanıyor.
Yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümün ön izlemesinde, Ömer'in Nursema'ya "Haklıydın" dediği sahne büyük ilgi gördü.

KALDIĞI YERDEN DEVAM...

Kızılcık Şerbeti dizisi, RTÜK cezasının ardından yaşanan gelişmelerle tekrar izleyicilerle buluşacak. Ankara Bölge İdare Mahkemesi'nin Show TV lehine verdiği karar, dizinin hayranlarını da sevindirdi. Yeni bölümün ön izlemesinde yer alan Ömer ve Nursema arasındaki diyaloğun, dizinin gidişatında önemli bir etkiye sahip olacağı düşünülüyor.

Kızılcık Şerbeti'nin yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümü, izleyicilerin büyük beğenisini toplamaya devam edecek gibi görünüyor.

Ömer'in Nursema'ya yönelik "Haklıydın" ifadesinin, ikili arasındaki ilişkiye ve dizinin genel hikayesine nasıl etki edeceği merak konusu.

Yeni bölümde Kızılcık Şerbeti'nde neler yaşanıyor?

Yayınlanan ön izlemede Nursema ve Ömer arasındaki konuşma dikkat çekiyor. Ceren Karakoç'un canlandırdığı Nursema, "İki yaralı kuş kaldık" diyen amcası Ömer'e şöyle yanıt veriyor: "Öyle oldu amca. Senin gibi iyi bir insanın başına hiç hak etmediği bir şey geldi. Ben eskiden iyilerin başına iyi şeyler, kötülerin başına kötü şeyler gelir diye düşünürdüm. Ama öyle olmuyormuş. Gerçi kime göre iyi o da tartışılır. Allah'ın takdiri diyelim."

Ömer ise şunları söylüyor: "Kötü şeyler bizi büyütür, değiştirir Nursema. Sadece biz de değil, etrafımızdaki herkes de büyür. Bak bir olay oldu hepimiz değiştik."

Nursema, Ömer'in sakinliğine hayran kalıp, "Sen baya tevekkülle karşılamışsın." derken, Ömer de "Haklıydın Nursema, haklıydın... Hayat işte. Bazen isyan etmek bazen de sessiz kalmak gerekir." diye yanıtlıyor. Ön izleme Nursema'nın "Haklısın, üzülme amca tamam mı? Bu da geçecek." sözleriyle ve Ömer'in "Bence de" diyerek gülümsemesiyle son buluyor.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARI

Ceren Yalazoğlu Karakoç

Evrim Alasya: Kıvılcım Arslan

Doğukan Güngör: Fatih Ünal

Sibel Taşçıoğlu: Pembe Ünal

Settar Tanrıöğen: Abdullah Ünal

Sıla Türkoğlu: Doğa Korkmaz

Barış Kılıç: Ömer Ünal

Müjde Uzman: Alev Arslan

KIZILCIK ŞERBETİ'NİN KONUSU

Eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra güçlü bir şekilde ayakta kalmış ve iki kızını kendi değerlerine göre yetiştirmiştir.

Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) liseye devam ederken, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği eğitimi almaktadır. Kıvılcım'ın en büyük isteği, çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olmalarını sağlamaktır.

Doğa, üniversiteye başladığı ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenince, Kıvılcım büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Kızının kocasının ailesiyle tanıştığında ise, hayatının en büyük şokunu yaşar. Doğa'nın kocası Fatih (Doğukan Güngör) muhafazakâr bir ailenin mensubudur.

Kıvılcım, kızının bu kadar farklı değerlere sahip bir aileyle başa çıkamayacağını düşünürken, Doğa ise aşklarının her türlü farklılığı aşabileceğine inanmaktadır. "Kızılcık Şerbeti", doğruları ortak ama yöntemleri farklı olan iki zıt aile arasında sıkışan bir aşk hikayesini konu alır.

KIZILCIK ŞERBETİ 23.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!