WhatsApp, iOS ve Android için 'HD Fotoğraf Gönderme' Özelliğini Kullanıma Sunuyor
WhatsApp, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması, iOS ve Android beta kullanıcıları için HD fotoğraf gönderme özelliğini kullanıma sunuyor.
Bu yeni özellik, WhatsApp üzerinden gönderilen fotoğrafların kalite kaybını engelleyerek kullanıcılara daha yüksek kaliteli fotoğraflar gönderme imkanı sağlıyor. WhatsApp'ın beta sürümlerini kullanan kullanıcılar, iOS (23.11.0.76) ve Android (2.23.12.13) platformlarında bu özelliği deneyimleyebilirler.

ÇÖZÜNÜRLÜK SIKINTISI GİDERİLİYOR..

WhatsApp'ın yeni özelliği, kullanıcıların deneyimine kalite açısından büyük bir artış getiriyor. Önceden, WhatsApp fotoğrafları sıkıştırarak gönderiyordu ve bu durum fotoğraf kalitesinde önemli bir düşüşe yol açıyordu. Yeni HD fotoğraf özelliği ise bu sorunu kısmen de olsa ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar, HD fotoğraf seçeneği ile fotoğraflarını ileri düzeyde kalite kaybı yaşamadan gönderebilecekler.

WhatsApp'ın HD fotoğraf gönderme özelliği, fotoğraf gönderme işlemi sırasında ekranın üst kısmında görünen "HD" seçeneğiyle kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcılar, bu seçeneğe dokunarak fotoğrafın standart kalitede mi yoksa HD kalitede mi gönderileceğini seçebiliyorlar. HD kalitede gönderilen fotoğraflar, sohbet ekranında HD olduğunu belirten bir etiketle görüntülenecek.

WhatsApp'ın yeni özelliği, kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla Güvenlik Merkezi gibi bilgilendirici araçlar da sunuyor. Özellikle görüntü kalitesiyle ilgili önemli ayrıntıları vurgulayarak kullanıcıların doğru bilgilenmelerini sağlıyor. WhatsApp'ın HD fotoğraf gönderme özelliği, kullanıcıların fotoğraf paylaşımlarında daha yüksek kaliteye ulaşmalarını sağlayarak iletişim deneyimini geliştiriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!