Son Dakika: Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus Görevinden Ayrıldı..
Portekizli teknik direktör Jorge Jesus, Fenerbahçe'deki görevinden ayrıldığını açıkladı. Türkiye Kupası zaferinden sonra yapılan basın toplantısında Jesus, "Bugünden itibaren Fenerbahçe'nin teknik direktörü değilim" ifadelerini kullandı.

Jesus'tan Veda Sözleri

Portekizli çalıştırıcı, Türkiye ve Fenerbahçe ile ilgili anılarını iyi hatırlayacağını belirtti: "Burayı hep iyi hatırlayacağım. Türkiye zor ve yarışmacı bir lig. Taraftarlara teşekkür ediyorum. Çalıştığım her ülkede kupa kazandım, burada da bunu başardım."

Portekiz'e Dönüş Planları

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Jorge Jesus, bundan sonraki hedeflerini de belirtti: "Ben böyle bir karar aldım. Portekiz'e gideceğim ve hayallerimden birini gerçekleştirebilecek miyim diye bekleyeceğim."

Kariyeri Boyunca Başarılar

Jesus, Fenerbahçe'deki görev süresi boyunca önemli başarılara imza attığını hatırlattı: "İki rakibimizden, Beşiktaş ve Galatasaray'dan 15 maç fazla yaptık. Aldığımız puanlarla hem Fenerbahçe'nin hem Türkiye'nin yerini iyileştirdik."

Geleceğe Yönelik Planlar

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü, yeni maceralar arayacağını ifade etti: "Fenerbahçe renklerini savunduğum son maçımdı bugün. Başkanımıza, taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren serbest bir teknik direktörüm. Kendime yeni maceralar arayacağım."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!