"Mauro Icardi Transferinde Yeni Gelişme: Wanda Nara'dan 'Avrupa'da Kalacak' Açıklaması"
Galatasaray'ın gözde oyuncusu Mauro Icardi'nin geleceği belirsizken, futbolcunun eşi Wanda Nara'dan Avrupa'da kalacaklarını gezen bir açıklama geldi.

Galatasaray ve Avrupa Devleri Mauro Icardi için Mücadele Ediyor..

Galatasaray, kadrosuna kattığı ve şampiyonluğa önemli katkı sağlayan Arjantinli yıldız Mauro Icardi'nin bonservisini almak için çabalarken, başka Avrupa kulüplerinin de oyuncuya ilgisi bulunuyor. Ayrıca, Suudi Arabistan'da devlet destekli futbol kulüpleri de Icardi'ye göz koydu.

Arjantinli Yıldıza Suudi Arabistan'dan Cezbedici Teklifler...

Icardi'ye, Suudi Arabistan'dan senelik 20-30 milyon Dolar bandında transfer teklifleri geldiği iddia edilmişti. Ancak Icardi'nin bu tekliflerine henüz bir cevap vermediği ve süre istediği bir tanesini sürdü.

Wanda Nara Arap Ekiplerine Kapıları Kapattı..

Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, Suudi Arabistan şampiyonlarına kapıyı kapattı. Nara, "Mauro, gelecek sezon Avrupa'da kalacak. Arabistan'da yaşayamayız." çalıştırmayı kullanarak Icardi'nin Avrupa'da kalacağını belirtti.

Şampiyonlar Ligi Faktörü:

Icardi'nin Galatasaray'da kalıp Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediği iddia edildi. Bu durum, transfer sürecinde Galatasaray'a avantaj sağlayabilecek bir faktör olarak görülüyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!