Ünlü Oyuncu Ezgi Mola, Mutlu Haberi Açıkladı: Hamile!
Türkiye'nin sevilen oyuncularından Ezgi Mola, 8 Mayıs'ta işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile dünya evine girmişti. Şimdi ise çiftin mutlu haberi ortaya çıktı. Ezgi Mola, gazetecilere yaptığı açıklamada, hamile olduğunu duyurdu. Ünlü oyuncu, "Şu ana kadar sadece eşim ve ailem biliyordu" dedi.

Yaklaşık 4 Yıllık Birlikteliklerinin Ardından Evlenmişlerdi

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti, uzun süredir devam eden aşklarını 8 Mayıs'ta resmiyete döktüler. Nikâhlarını kıyan Enis Arıkan ve Sinan Engin, çiftin mutlu günlerine tanıklık etti.

Beklenen Haber Geldi: Bebek Yolda!

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti, beklenen haberi gecikmeden duyurdu. Ünlü oyuncu, hamile olduğunu açıkladı ve bebeklerini sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.

Doğrulama Geldi: Sadece Yakın Çevreleri Biliyordu

Ezgi Mola, bebek haberini resmi olarak doğruladı. Şu ana kadar sadece eşi Mustafa Aksakallı ve aileleriyle paylaşılan bu mutlu haberi, ünlü oyuncu gazetecilere duyurdu.

Evlilik Teklifi ve Mutlu Süreç...

2020 yılında sevgilisi Mustafa Aksakallı'dan evlilik teklifi alan Ezgi Mola, sosyal medya üzerinden katıldığı bir program esnasında yüzüğünü göstererek sürpriz bir şekilde evlilik haberini paylaşmıştı. Şimdi ise çift, mutlu bir sürecin içine adım atarak bebeklerini bekliyor.

Evlilik Tarihi Henüz Net Değil..

Ezgi Mola, evlilik tarihi konusunda henüz net bir açıklama yapmazken, "Belli olduğunda herkesin haberi olur" şeklinde konuştu. Çiftin, evliliklerini resmi olarak duyuracakları zamanı merakla bekleniyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!