Connect with us

BEDAVA İNTERNET

Turkcell bedava internet paket kampanyası 2019’a kadar sürecek

Turkcell’den en güncel bedava internet paket kampanyalarını sizin için bir araya getirdik. Bedava internet paketi kazanmak istermisiniz?

Published

on

Turkcell, benimsediği müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde mobil internet kullanıcılarına verdiği önemi gözler önüne sermeye devam ediyor.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet Paketi

4.5G Salla Kazan ile tekrar abonelerinin karşısına çıktı. Bu fırsattan yararlanmak için sağlamanız gereken tek koşul 4.5G uyumlu SIM karta sahip olmaktır. Ardından Hesabım uygulamasını indirip telefonunuzdan giriş yaparak her hafta 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB seçenekli internet paketlerinden birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu fırsat 19 Mayıs 2018 ile 01 Eylül 2019 tarihleri arasında aktiftir.

Turkcell uygulamalarının keyfi Kurban Bayramı’nda iki kat çıkacak

Kurban Bayramı kampanyasında, Türkiye’nin en çok beğenilen dijital uygulamaları olan BiP, Dergilik, TV+, lifebox’a özel olarak sunulan GB’ların da ikiye katlanmasıyla, Turkcell kullanıcıları Ramazan’da bu uygulamaların keyfini iki kat daha fazla yaşayacak. Turkcell’in “Kurban Bayramı boyunca bol internetin keyfini yaşayın” diyerek başlattığı kampanyaya katılmak da oldukça kolay. Bunun için 4.5G uyumlu SIM kart sahiplerinin BiP uygulamasına girerek, kampanya için oluşturulan “4.5G Kurban Bayramı” servisini tıklayarak katılmaları yeterli olacak.

Kampanyadan faydalanan faturalı hat sahipleri 30 gün süreyle tarife paketlerindeki data içeriğini ve servislerde geçerli internet paketlerini iki kat artırırken, ön ödemeli müşteriler ise kampanya döneminde satın aldıkları internet paketleriyle servislerde geçerli data paketlerini ikiye katlıyor. Kampanyadan kurumsal Turkcell’liler de faydalanabilecek.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet

Dergilik uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden cep telefonunuza indirip kurarak 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Ramazan bedava internet konusuna giderek çok daha detaylı bir anlatıma tanıklık edebilirsiniz. Sahur paketi olarakta bilinen bu hediyesi gece saatlerinden sabaha kadar geçerli oluyor.

Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Hediye

Faturalı aboneler otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB hediye internet kazanabilirler. İlk faturanız otomatik ödeme ile ödendikten sonra 1 ay geçerli 2 GB hattınıza tanımlanacaktır. 30 Haziran 2018 tarihine kadar bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Çağrı Merkezi 1 GB Bedava İnternet

Platinum’lu mobil aboneler 0532 532 00 00’a telefon ettiklerinde 2 dakika üzerinde bekledikleri takdirde bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet kazanırsınız.

Web 1 GB Kampanyası

Uçuran ya da Uçuran Plus tarifelerinden birini satın alan tüm mobil hat kullanıcıları 30 gün geçerli 1 GB kazanırlar. 30 Haziran 2018 tarihine kadar bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

BiP İndirene Turkcell 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır

BiP uygulamasını App Store ya da Play Store’dan telefonuna indiren mobil kullanıcılar Turkcell 1 GB hediye internet kazanma şansı yakalıyorlar.

BiP Arkadaşını Getirene 1 GB Hediye İnternet Paketi

BiP uygulamasını kullanıp ve arkadaşlarını da davet edip onlarında kullanmasını sağlayan kişiler 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Yapmanız gereken tek şey uygulama üzerinden 5 arkadaşınızı davet edip onlarında bu uygulamayı kullanmasını sağlamak ve sonra bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

15 Temmuz Turkcell bedava internet kampanyası

Turkcell 15 Temmuz kampanyası ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. Gün boyu kullanabileceğiniz tam 1 GB hediye internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Bunun yanında her yöne 1.000 dk ve SMS de ilave edilir.

4.5G’ye Geçiş 1 GB Turkcell Bedava internet Paketi

Uçuran ya da Yıldız tarifelerinden birini kullanmaya başladığınız takdirde BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olursunuz. Üstelik katılım sağlamak için herhangi bir SMS’e ya da aramaya ihtiyaç yoktur. İlgili paketlere katılım sağladığınız zaman otomatik olarak faydalanmaya başlarsınız.

Turkcell Yaani Bedava 1 GB ve 2 GB İnternet Paketi

Turkcell Yaani 2 GB bedava internet için yapmanız gerekenleri şu konumuzda belirtmiştik. O yüzden çok detaylı anlatmayıp özet geçeceğim. Yerli arama motoru olan Yaani’yi destekleyen operatör devi, kullanan tüm abonelerine 1 GB ile 2 GB arasında hediye internet veriyor. Detaylar için ilgili yazımızı okuyunuz.

Her Gol 100 MB Hediye internet Paketi

GollerCepte uygulaması üzerinden ya da “GOL” yazıp 9100’a gönderen 3 TL karşılığında seçtikleri maçta atılan gol kadar haftalık 100 MB kazanma şansına sahip olursunuz. Seçtiğiniz maçta gol atılmadığı takdirde standart olarak 100 MB Turkcell bedava internet alırsınız, maksimum olarak alabileceğiniz limit ise 100 MB’dir.

31 Ağustos 2019 tarihine kadar aktiftir. Bireysel ve kurumsal tüm müşteriler faydalanabilir.

Hızlı Giriş 500 MB

Masaüstünüzden ya da cep telefonunuzdan Turkcell’in web sitesine giriş yapıp, hızlı giriş yöntemini kullanarak giriş yapan kişiler bir defaya mahsus 500 MB kazanırlar.

Haydi Gel 2 GB Turkcell Beleş İnternet Paketi

Belirtilen faturalı tarifelerden birine geçiş yaptığınız takdirde 12 ay boyunca 2 GB hattınıza tanımlanır ve bedava internetinin keyfini çıkartırsınız.

GNÇ 1 GB Turkcell bedava internet

26 yaş altındaki aboneler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB kazanıyorlar.

BiP uygulamasında menüden keşfet kısmına girip “GNC1GB” yazıp katılabilirsiniz.

TL Yükle 1 GB Beleş İnternet Kazan

Hesabım uygulaması üzerinden TL yükleme işlemi gerçekleştiren müşteriler 1 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olurlar.

Kazanılan internetin %80’i ve %100’ü harcandığında kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Advertisement
Advertisement

Öne Çıkanlar