WhatsApp, Mesajları Düzenleme Özelliğini Getiriyor! İşte Detaylar
Mesajlaşma devi WhatsApp, kullanıcılarına mesajları gönderdikten sonra 15 dakika içinde düzenleme imkanı sunacağını duyurdu. Bu özellik, WhatsApp'ın rakipleri Telegram ve Signal tarafından önceden hayata geçirilmişti. Meta şirketine ait olan WhatsApp, Facebook ve Instagram gibi platformların da sahibidir.

Mesajları 15 Dakika İçinde Düzenleyebilirsiniz..

WhatsApp, önümüzdeki haftalarda bu özelliği 2 milyar kullanıcısına sunmayı planlıyor. Pazartesi günü yapılan bir blog yazısında, "Yazım hatalarını düzeltmekten mesajlara içerik eklemeye kadar, sohbetleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlamaktan heyecan duyuyoruz" ifadelerine yer verdi.

Düzenleme işlemi için kullanıcıların gönderilen bir mesaja uzun süre basması ve ardından menüden "Düzenle" seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. Düzenlenen mesajlar, "düzenlendi" şeklinde etiketlenecek ve alıcılar bu değişiklikten haberdar olacaklar.

Ancak, mesajın ne şekilde değiştirildiği gösterilmeyecek. WhatsApp'ın bu özelliği duyurması, Telegram ve Signal gibi rakip mesajlaşma uygulamalarının benzer bir özelliği sunmasının ardından geldi. WhatsApp kullanıcıları artık mesajlarını daha kolay bir şekilde düzenleyebilecekler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!