Rüyada Yılan Görmek Nedir?
Rüyada yılan görmek bilinçaltında önemli bir şeyin olduğunu gösterir.
Tehlikeli veya iyileştirici olabilir; yılan hem olumsuz (kötü düşünceler, korku, endişe, bir şeyden kaçma) hem de pozitif (dönüşüm, yenilenme, büyüme veya yeniden doğuş) sembolize eder.

Rüyada yılan görmek ne demektir?

Rüyada yılan görmek, en genel yorumu ile çocuğa, saltanata, gizli düşmanlara, kadına, beyliklere, bireyin geçimine işaret eder. Rüyada yılan görmenin rüyayı gören kişinin etrafında onun kötülüğünü isteyen düşmanın olduğu şeklinde yorumlanır.

Bunun dışında yalnızca iyi günlerde yanında bulunan, menfaat sahibi arkadaşlara da işaret eden bir rüya şeklinde yorumlanır. Kimi rüya yorumcularına göre, rüya içerisinde görülen yılanın maddi ve manevi olarak zor günlerin başlaması anlamına gelmektedir.

 

 

 

 

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek, kırmızı yılan iri ve uzunsa korkuya yorulur. Bazen de iri ve uzun kırmızı yılan görmek, düşmanlığa yorumlanır. Bazen de bu rüya, yaramaz, korkunç ve kötü komşuya yorumlanır.

Rüyada Kırmızı yılan, mal sahibi düşmandır. Çünkü rüyada zehirin tabiri maldır.

Rüyada Renkli Yılan Görmek;

Rüyada renkli yılan görürseniz, sizi tehlikeye atabilecek herhangi bir şeyden kaçının.

Rüyada Kara Yılan Görmek;

Rüyada siyah yılan ile ilgili bir şey görmek, sembolik olarak zor durumlara işaret edebilir.

Kara yılanların hayalleri iyi bir şey öngörmez. Bu durumda, yılan karşı karşıya olduğunuz veya karşılaşacağınız engeli sembolize eder. Bir kara yılan hayal ediyorsanız, herhangi bir tartışmayı, anlaşmazlığı önlemek ve şüpheli sözleşmeler imzalamamak daha iyidir.

Rüyada Siyah Yılan Yavrusu Görmek;

Rüyada siyah yılan yavrusu görmek; henüz harekete geçmemiş, bireyin farkına varamadığı düşmanlara yorumlanmaktadır. Her daim iyi görünen fakat kötü niyeti olan arkadaşlara dikkat çeker.

Bireyin bütün sırlarını açmak hakkında dikkatli olmasının, yapacağı atılımların, atacağı adımların nazara geleceği şeklinde ifade edilir. Ailevi konuların ortalığa dökülmesine sebep olacak tanıdıkların yaratacakları problemlere de tabir edilmektedir.

Rüyada Altından Yılan Görmek;

Rüyada altından yılan görmek, rüyayı gören kişinin manevi ve maddi yönden yaşamış olduğu tüm problemlerin son bulacağına ve sonsuz mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Bunun dışında iş yaşamında önemli atılımlar yapıp oldukça üst seviyelere erişmek anlamına da gelir. Rüya içinde altından yılanı elinde tutmak, rüyayı gören bireyin karşısına ona önemli yararlar sağlayacak birinin çıkacağına işaret eder. Bu tür bir rüyayı gören bireyin hayır işlerine yönelip etrafında yer alan gereksinimi olan kişilere yardım eli uzatacağına da yorumlanır.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, iyi anlamlar taşımaz. Maddi manada kuvvetli, etrafı kalabalık, ismi ve sözü her yerde geçen birine, onun şerrine işarettir.

Genel manasıyla art niyete, kem gözlere, hileye, fenalığa, kötülüğe düşünen birine rivayettir. Bu bireyden gelecek olan zarar şeklinde yorumlanır. Rüya içerisinde sarı yılan görmek, iyi biçimlerde tabir edilmez ve uğursuzluk anlamını taşır.

Bilinmeyenden korkuyorsunuz demektir. Gerçekten istediğiniz bir şey var, ama bunun peşinden gitmiyorsunuz, çünkü bilinmeyenden veya alışık olmadığınız yeni bir şeyden korkuyorsunuz. Böyle bir korku nedeniyle, iyi bir iş teklifi ya da hayatınız için çok yararlı olacak başka bir şey kaybedebilirsiniz.

Rüyada beyaz yılan görmek;

Rüyada beyaz yılan görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilere hatta çok sevdiği kişilere karşı takınmış olduğu olumsuz ve kötü tavırların değişmesine işarettir. Normal bir hale gelmek anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin, insanlara karşı duymuş olduğu güvensizlikten yavaşça kurtulmaya başladığına ve yakın zamanda da düzeleceğine tabir edilmektedir.

Rüyada beyaz yılan görmek, sembolik olarak temiz ruhu temsil etmektedir. Zeminde veya başka bir katı yüzeyde beyaz bir yılan gördüyseniz, net bir zihniniz olduğu anlamına gelir, nihayet ne elde etmek istediğinizi ve hangi adımları atmanız gerektiğini bilirsiniz. Sonunda “sıkıca yerde” durduğunuzu da hissedebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek;

Rüyada yeşil yılan görmek, dini görevlerini yerine getirmeyip, günah işlemekten keyif alan birine işarettir. Bu birey, rüyayı gören kişinin kendisi olacağı gibi etrafındaki yakın arkadaşlarından birisi de olabilir.

 

Bu rüyayı gören bireyin davranışlarını düzene sokması veya kötü davranışları olan bireyden ileride zarar görmemek için uzaklaşması konusunda uyarı aldığı söylenebilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!