RÜYADA YAŞLANMAK NEDİR?
Rüyalar genellikle kişisel duygusal durumumuz, iç dünyamız ve yaşadığımız olayların psikolojik yansımalarıdır. Her rüya, rüyayı gören kişiye özgüdür ve genellikle simgeler üzerinden anlamlandırılır. Ancak her rüyanın kesin bir anlamı veya yorumu olmamakla birlikte, genel bir çerçeve sunabiliriz.

Rüyada Yaşlanmak;

Rüyada yaşlanmak, rüya sahibinin bazı konularda hayal kırıklığı yaşayacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine delalet eder.  Aksiliklerin meydana geleceği, evdeki hesabın çarşıya uymayacağı, musibetlerin ardı arkasının kesilmeyeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada yaşlanmak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Kazancın düşeceği, ticaretin yavaşlayacağı ve gelir kapılarının kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçların Beyazlaması;

Bir kişi rüyasında saçlarının beyazladığını görürse, onun hayatında bayram olur. İşler yoluna girer, başarı üstüne başarı elde edilir, müjdeli haberler gelir ve sürpriz olaylar yaşanır derler. Hayırlı bir rüyadır, zenginlik, bolluk, bereket ve itibar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saçların Beyazlaması;

Rüyada ihtiyar birini görmek, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin önündeki engellerin kalkacağına, yolunun açılacağına bu sayede hayatının da olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşlandığını Görmek;

Rüyada yaşlandığını görmek, geçim sıkıntısı, zorluk, zahmet, eziyet ve çile çekmeye delalet eder. Rüya sahibinin başına kötü işler geleceği, bu nedenle keyfinin ve rahatının bozulacağı, can sıkıntısı nedeniyle hastalanacağı yorumu yapılır.

Rüyada Yaşlanmış Erkek Görmek;

Rüyada yaşlanmış erkek görmek dünya malından ve nimetlerinden daha fazla elde etmeye, her türlü zevki ve keyfi yaşama mutluluğunu tatmaya işaret eder. Lüks ve konfor içinde geçecek bir hayat anlamına gelir.

Rüyada Yaşlanmış Kadın Görmek;

Rüyada yaşlanmış kadın görmek, hayırlı bir gönül ilişkisine ve mutluluk getirecek bir evliliğe delalet eder. Rüya sahibinin muradına ereceğine yorulur.

Rüyada Birden Yaşlanmak;

Rüyasında ansızın yaşlandığını gören kişi, bazı kötü haberler alacak ve hayatında bir takım sorunlar meydana gelecek demektir. İyi giden hayatın bozulacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine ve sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!