RÜYADA YABAN MERSİNİ GÖRMEK NEDİR?
Rüyada yaban mersini görmek, genellikle sağlık, şifa, bereket veya tatmin sembolleriyle ilişkilendirilir. Yaban mersini, sağlıklı bir meyve olarak bilinir ve aşağıdaki şekillerde yorumlanabilir:

Rüyada Yaban Mersini Görmek;

Rüyada yaban mersini görmek, geçmişte kalan ve uzun süredir haber alınamayan birinin geri döndüğünü öğrenmek, bu kimsenin hayatına tanıklık edecek kadar yakınında olmak anlamına gelir. Yakın arkadaşlıklar kurmaya ve yeni dostluklara da yorumlanan rüya, bekar erkeklerin kalbini çalacak zarif bir bayanın varlığına da yorumlanır. Aşk ve tutku dolu günler geçirmeye yorumlandığı gibi, kişiye bambaşka tecrübeler yaşatacak yeniliklerin de kapıda olduğuna yorumlanır. Kayıplardan sorunlardan ve endişelerden arınılan bir dönemin başladığına, kişinin üzerindeki karamsarlığı atarak daha da umutlu bir ruh haline bürüneceğine işarettir. Olgunlaşmış yaban mersini görmek iş kurma düşüncesi varsa tam zamanı olduğunu bildirir. Mevsiminde görülmesi halinde hasat bol, kazanç da çok olur.

Rüyada Yaban Mersini Yemek;

Sağlıklı bir hayatın habercisi olduğu için özellikle hasta kimseler için acil şifa bulacaklarına müjdedir. Kurtuluşa işaret ettiği için özellikle tutsak veya hapis olan kimselerin yakın zamanda özgürlüklerine kavuşup, hayatlarına kaldıkları yerden çok büyük kayıplar yaşamadan devam edeceklerine tabir edilir. Olumlu gelişmeleri, iş konusunda verilecek doğru kararları ifade eder ve her anlamda kazançlı duruma geçileceğini bildirir. Yaban mersini yiyen kişilerin hayırlı, saygılı ve çalışkan kız evlatları olur.

Rüyada Yaban Mersini Toplamak;

Mevsiminde yaban mersini topladığını görmek, aile üyelerine, yakın akrabalara türlü iyiliklerde bulunmak ve sevilen kişilerin imdadına yetişmek demektir. Duygusal konularda verilecek doğru kararlar sayesinde ev hayatında çok güzel günler geçirileceğine müjdedir. Mantıklı, ayakları daima yere basan biriyle tanışarak yuva kurma hayallerini gerçeğe dönüştürecek adımlar atmaya da yorumlanır. Aynı iş yerinde çalışılan bir arkadaşla beraber yeni bir çevreye girmek, bu çevrede eğlenceli zamanlar geçirmek manasına da gelir.

Rüyada Yaban Mersini Görmenin Psikolojik Yorumu;

Kişinin önemli kararlar vermek üzere olduğuna, özellikle duygusal yaşantıya yön verecek gelişmeler için adım atmaya hazırlandığını ifade eder. Coşku dolu bir ruh halinin de yansıması olduğundan, ikili ilişkilerde zaman zaman aşırı romantik davranıldığını da gözler önüne serer.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!