RÜYADA VAŞAK GÖRMEK NEDİR?
Rüyada vaşak görmek, rüyayı gören kişinin güç, kuvvet ve otoriteye sahip olacağına işaret eder. Vaşaklar, vahşi ve güçlü hayvanlar oldukları için, bu tür rüyalar genellikle rüya sahibinin hayatında güçlü bir figür olacak veya bir durumu kontrol etme yeteneğine sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Vaşak Görmek;

Rüyada vaşak görmek, rüya sahibinin hep zengin bir hayatın hayalini kurduğuna, pahalı evlerin ve arabaların sahibi olmak istediğine, yokluğa ve fakirliğe tahammül edemediğine ve şimdiki şartlarından memnun olmadığına rivayet edilir. Kişi, eline geçen kazançtan yana mutlu değil demektir. Rüyada vaşak görmek, sahip olduğu şartlardan memnun olmayan fakat sanki bir eli yağda bir eli balda yaşıyormuş gibi görünmeye çalışan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kedi Görmek;

Peygamber efendimiz’in  (S.A.V) “hane halkındandır” diye kutsal saydığı kediyi rüyada görmek hayırdır ve kendisinden hayır gelecek bir kimsenin varlığına yorulur. Kişinin dertlerine ortak olan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek;

Rüyada yırtıcı hayvan görmek, yine insanın yani rüya sahibinin kendisi ile açıklanır ve kişinin kötü düşüncelerine, içindeki kine, nefrete, düşmanlığa tabir edilir. Kişiyi gaflete düşürecek, aklını çelecek, dininden ve ahlakından edecek duyguların varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Yaban Kedisi Görmek;

Rüyada yaban kedisi ya da dağ kedisi görmek, anlayışsız, geçimsiz, ne yapılsa memnun olmayan, hiçbir şeyi beğenmeyen, mutlu edilmesi zor bir kimseye alamet eder. Öfkelendiği zaman tabir yerindeyse kedi gibi tırnaklarını çıkaracak kadar haşin bir eşin varlığına yorulur.

Rüyada Kürk Görmek;

Rüyada kürk görmek, rüyayı gören kişinin işindeki başarısı sayesinde terfi etmeye layık görüleceğine bu sayede hem itibarının, hem malının hem de gelirinin artacağına alamet eder. Kişi er ya da geç hayalini kurduğu o rahat ve güzel hayatın sahibi olacak demektir.

Rüyada Vaşak Öldürmek;

Rüyada vaşak öldürmek bir düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye ve rüyayı gören kişinin kendisinden zarar göreceği bir kişinin farkına varacağına ve gerekli önlemi alarak ondan kurtulmanın yollarına bakacağı anlamına gelir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!