RÜYADA UZUN ELBİSE GÖRMEK NEDİR?
Rüyada uzun elbise görmek genellikle, kişinin hayatında olgunluk, zarafet ve onur sembolü olarak kabul edilir. Uzun bir elbise, özellikle kadınlar için, kadınlığı, güzelliği ve cazibeyi simgeler.

Rüyada Uzun Elbise Görmek;

Rüyada uzun elbise görmek, bayanlar için iffetine önem veren bir yaşam sürmeye ve kişinin toplumsal kurallara uygun bir yaşantısı olmasına, özellikle bekarlar için dini inancı kuvvetli, kendisinden yaşça büyük, daha önce evlilik yapmış biriyle evlenmek anlamına gelir. Uzun elbise görmek geç evlilik yapmaya ya da bekar bir hayat sürmeye de tabir edildiği gibi, kişinin karşı cinsle arasında kurulamayan bağa da yorumlanır. Giyilen elbisenin rengine göre de anlamı farklı şekilde tabir edilir.

Rüyada Uzun Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu;

Yeniliklere karşı olmak, tabuları nedeni ile sınırları olan ve bunları aşmak için çaba göstermemek anlamına gelir. Uzun elbise genellikle psikolojik olarak içe dönük kişilerin toplumdan sıyrılmış, inziva hayatına benzer bir yaşam sürdürdüklerini ve ikili ilişkilerde de başarılı olamadıklarını vurgular.

Rüyada Yeşil Uzun Elbise Görmek;

Hayırlı bir evlat olmak için uğraş veren rüya sahibinin ailesi için her türlü zorluğa göğüs gereceğini ve çok çetin şartlarda çalışarak evine ekmek getireceğini, zorluklara karşı yüksünmeden karşı koyacağını, özellikle yardıma muhtaç olan başka kişiler için de çeşitli hayır kurumlarıyla gönüllü olarak çalışılacağını bildirir. Yapılan her işin arkasında kişinin içindeki büyük Allah sevgisinin olduğunu ve alınan dualar, işlenen sevaplarla beraber kişinin dünya hayatında büyük sorunlar yaşamadan devam edip ahirette de güzel bir hayatı olacağını müjdeler.

Rüyada Siyah Uzun Elbise Görmek;

Yakın zamanda ailesinden birini ya da eşini kaybeden kişilerin yas süreçlerinin çok uzun süreceğine, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine alamettir. İslami olarak kişinin hak yolunda ilerlerken azla yetineceğini, kendisini başka kişilerin de aydınlanması ve inançlarını kuvvetlendirmesi için eğitim vermeye adayacağını, Kuran hatmedip, Hac görevini yerine getireceğini bildirir. Dul kalmaya da alamet olan rüya evlenmeyerek ailesine bakacak olan kimselerin güçlü manevi duygularına ve merhamet dolu kalplerine de tabir edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!