RÜYADA TEMİZLİK YAPMAK NEDİR?
Rüyada temizlik yapmak genellikle hayırlı bir rüyadır ve birçok farklı şekilde yorumlanabilir. Temizlik yapmak, zihninizi ve ruhunuzu arındırmak, düzenlemek ve yeniden yapılandırmak istediğinizi gösteren bir işarettir.

Rüyada Temizlik Yapmak;

Rüyada temizlik yapmak, esenlik ve mutluluk bulmak anlamına gelir. Rüya sahibi işlerinde kolaylık yaşayacak, endişe, kuşku, kuruntu ve tüm korkularından arınacak, yeni ve güzel başlangıçlar yapacak demektir. Rüyada temizlik yapmak rüya sahibini üzen, kızdıran ve mutsuz eden her şeyden kurtulacağı anlamına gelir. Güzel haberler almak, iyi niyetli işler yapmak, hayır görmek ile tabir edilir. Aynı zamanda sıhhat bulmaya işaret eder. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi hastalıklarından kurtulur ve eski sağlığına yeniden kavuşur.

Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek;

Rüyada temizlik yaptığını gören kişinin sorunları çözüme kavuşur. Eli bollaşır, işleri yoluna girer. Rüya sahibi için geleciğin parlak olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Temizlik Yapmanın Psikolojik Yorumu;

Temizlik hastası kişilerin gördüğü olağan rüyalardan biri olmanın dışında, kişinin hayatını temize çekmek istediğini, sorunlarını düzeltmek için çabaladığının da ifadesidir. Yeni başlangıçlar yapma hevesine de işarettir.

Rüyada Kirli Ev Temizlemek;

Kişi hasta ise veya ruhsal açıdan kötü hissediyorsa kısa sürede eski haline geri döner. Çok kısa süre içinde gelecek iyi haberler sayesinde sevinmek, erkek bebek haberi almak demektir. Kirli ev temizleyen kişinin ailevi problemleri tamamen ortadan kalkar.

Rüyada Ev Temizlemek;

Hanede yaşanan sorunları çözmek için herkesi toplamak ve tek tek konuşmak demektir. Birbirine kırgın olan akrabaları birleştirmek ve aralarında barışmalarını sağlamak, yeniden ailede sulh durumunu yaşatmak demektir. Aşk dolu, karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan evlilikler yapacak olmanın, ömür boyu rızkı bol ve kısmetli yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Halı Silmek;

Genellikle pürüzlü tüm işlerden alnının akıyla çıkmak, hayatını düzene sokmak, dağınıklıktan kurtulmak demektir. Yalanların ve hilelerin açığa çıkarılacağı bu dönemde kişi kendisine gerçekten dost olan kişileri daha iyi görür. Bazı sorunların dış kaynaklar yüzünden bitmediğini anlayan kişiler alacakları tedbirler sayesinde problemlerini başkalarından yardım almaya gerek duymadan çözerler. Halı silen kimselerin evine giren dedikodu yapan kimselere karşı sert davranacağını ve hayatında tüm kötülükleri çıkarmak üzere hareket edeceğini bildirir.

Rüyada Pencere Silmek;

Kötü günler geçirse de herkese iyi bir hayat yaşadığını söyleyen rüya sahibinin dua ederek sıkıntılarından kurtulacağını, Allah’a sığınmasının maneviyatını güçlendireceğini ve hayatındaki olumsuz düşüncelerden kurtulacağını ifade eder. Pencere silen kişiler hasretlik çektikleri insanlarla kavuşarak mutlu olurlar.

Rüyada Yerleri Silmek;

Endişelerin ve kuruntuların kişiyi zor duruma düşürdüğünü, gerçeklerin dışında da olayları olumsuz tarafından değerlendirmek suretiyle kafa karışıklığı yaşandığını işaret eder. Yerleri silen kişiler akrabalarından kaynaklanan bir mal meselesini çözmek için aile üyelerini toplar ve toplantı yaparlar. Para harcamalarında sorumsuz davranan çocukların, kişiye karşı gelen ve hırçın davranan eşin de tabiridir.

Rüyada Su ile Temizlik Yapmak;

Çok hayırlıdır. Rüya sahibi için kapıda bekleyen mutluluğa işaret eder. Beklenilen o hayırlı haberlerin gelmesi an meselesidir diye yorulur.

Rüyada Cam Silmek;

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerce çok sevildiği ve onlardan hayır göreceği anlamına gelir. Rüyasında cam sildiğini gören kişi her zaman ailesinin duasını alır, onların rızası olmadan hiçbir iş yapmaz, bu sayede de işlerinden hep hayır görür.

Rüyada Toz Almak;

Zor bir durumdan ustalıkla kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi kendisi için büyük sorun olan ve sürekli ayağına dolanan bir işi sonlandırmak sureti ile bertaraf edecek ya da canını sıkan, her yerde karşısına engel olarak çıkan bir kişiyi hayatından uzaklaştıracak demektir.

Rüyada Ev Temizlemek;

Rüya sahibi için yeni başlangıçlar yapmak anlamına gelir. O hane içinde mutluluk verici güzel günlerin yaşanacağına ve hane içinde her zaman ağız tadı, keyif, eğlence ve sağlık olacağına işaret eder. Rüyada ev temizliği yaptığını gören kişinin aile bireyleri ile arasındaki bağ da gittikçe sağlamlaşacaktır.

Rüyada Deterjanla Temizlik Yapmak

Zihnen ve bedenen kişinin kendisini yenileme fırsatı bulacağına ve hayatında endişe veren, canını sıkan her türlü detayı ortadan kaldıracağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorumlanır. Esenlik dolu günlerin gelen güzel haberlerle daha da mutluluk vereceğini, ilişkilerde küskünlüklerin sona ereceğine yorumlanır. Herkesin onayını alarak yapılan bir evlilikte ömür boyu saadet içinde yaşamak manasına da gelir.

Rüyada Temizlik Yapan Erkek Görmek;

Bekar bayanlar için kalplerinden geçen kişilik özelliklerine sahip biriyle evleneceklerine işaret eder. Haram mal edinmeyen, aile terbiyesi görmüş, saygılı, herkese eşit mesafede yaklaşan, alçakgönüllü ve dini bütün biriyle tanışmaya yorumlanan rüya, umre ziyaretini de işaret eder. Yaşlı kimseler için torun haberi manasına geldiği gibi, devlet memuriyetine girmek manasını taşır.

Rüyada Temizlik Yapan Birini Görmek;

Kişinin çevresinin imanı kuvvetli, günahtan uzak duran, Allah inancı sağlam kimselerden oluştuğunu bildirir. İş başvurusu yapan veya işle alakalı bir konuda kamudan evrak bekleyenlerin pozitif sonuç alacaklarına, hayatlarındaki negatif unsurların yok olacağına, kederde, mutlulukta her zaman dostların desteğini görecek olmaya yorumlanır.

Rüyada Temizlik Ürünleri Almak;

Zamanını doğru işler yaparak geçirecek olan rüya sahibinin altın veya gayrimenkul gibi yatırımlar için birikim yapmaya başlayacağını, boşa harcanan paralardan tasarruf edeceğini, hayatına çeki düzen vererek istediği yaşama kavuşacağını bildirir. Sorunların köküne inmek suretiyle temize çıkmak, temiz ahlaklı insanlarla çalışmak, her zaman kalbini doğru tutmak anlamına gelir.

Rüyada Temizlik Malzemesi Görmek;

Yakın geçmişte büyük zorluklar ve hastalıklarla boğuşmak zorunda kalan kişilerin hayırlı kapıların açılmasıyla sevinç gözyaşı dökeceklerine, dertlerinden kurtuldukları için hayata dört elle sarılacaklarına ve geçmişteki hatalarını tekrarlamamak için çok çalışacaklarını ifade eder. Temizlik malzemesi, sorunlu ilişkilerin karşılıklı konuşarak sona erdirilmesi veya çözülmesi anlamına da gelir. Her türlü problemden kurtulmanın, yeni bir işe başlamanın delaletidir.

 

Rüyada Birine Temizlikte Yardım Etmek;

Gelecek bir teklifin haberini veren rüya, yeni bir iş kurmak üzere olan rüya sahibinin yakın arkadaşlarından biriyle yapacağı ortaklıkla planlarında bazı değişiklikler meydana geleceğini, bu ortaklığın ilerleyen yıllar için çok hayırlı olacağını ve kazancın tahmin edilenden daha da çok olacağını işaret eder. Talih açıklığı kadar kısmetlerin bolluğunu ve rızkın genişlemesini bildiren rüya, günah ve haramdan uzak yaşayan rüya sahibinin tüm emellerine kavuşacağının müjdesini verir.

Rüyada Para Karşılığı Temizlik Yapmak;

Verilen her emeğin karşılığını alacak olan rüya sahibinin borç tahsilinde rahatlayarak ticari itibarını yeniden kazanacağını, eline geçen paranın fazlalaşması sonucunda arka arkaya pek çok alışveriş yapacağını ve yurt dışı seyahatlerine çıkacağını bildirir. Hedefini yükseklere diken rüya sahibinin kariyer merdivenlerini tırmanırken yakınlarının desteğini ve yardımlarını da görür.

Rüyada Temizlikçi Tutmak;

Evini veya iş yerini temizletmek için temizlikçi ile anlaşan kişiler, kendilerine yardımcı tutarlar ve lüks içinde yaşarlar. Günahlardan kurtulmak, kefaret vermek, yoksul insanlara sadaka dağıtmak ve adağını yerine getirmek için kurban kesmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Başkasının Evinde Temizlik Yapmak

Huzurunu ve refahını başkalarıyla paylaşan rüya sahibinin sevdiği insanların, arkadaşlarının ve yakınlarının sorunlarında da sorumluluk alacağını, onlara yardımcı olmak için seferber olacağı gibi, sadece manevi olarak değil, maddi anlamda da desteğini esirgemeyeceğini ifade eder. Görülen kişinin bir derdini rüya sahibine açarak ondan yardım alacağını ve kısa süre içinde sorunundan tamamen kurtulacağını da müjdeler.

Rüyada Temizlikçi Görmek;

Eli bollaşan rüya sahibinin yeni eşyalar alacağını, ev değiştireceğini, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağını işaret eder. Temizlikçi görmek aynı zamanda geçmişe dair ne kadar sıkıntısı varsa hepsinden azat olur ve kafasındaki soru işaretleri biter. Huzurlu evliliklerin ve bereketli kazancın işareti olan rüya, yepyeni bir hayata başlamak için en ideal şartlara kavuşmak manasına gelir.

Rüyada Duvar Silmek;

İş konusunda planlar yapmak ve geleceği ilgilendiren projeler geliştirmek demektir. Rüya sahibi kendini mesleğinde en iyiler arasına sokabilmek için çeşitli kurslara katılacak ve maddi açıdan daha çok kazanmak için gece gündüz çalışacak demektir. Para kaygılarının son bulacağına müjde verir.

Rüyada Arkadaşla Temizlik Yapmak

İyi niyetli, dürüst ve temiz duygularla dolu arkadaşlıklar kurmak, ömür boyu sürecek dostlar edinmek, her işte yardım almak ve sevilen kimselere yardımlarda bulunmak demektir. Başı sıkışık olan kişilerin yakınlarından ummadıkları bir yardım alarak yüzlerinin güleceğine de delalet eder.

Rüyada Anneyle Temizlik Yapmak;

Rüya sahibinin hayattaki en büyük amacının ailesini mutlu etmek, onları rahat ettirmek ve ömür boyu mutlu yaşamaları olduğunu gösterir. Annesiyle temizlik yapan kişinin sırtı yere gelmez ve her zorlukta ailesinin desteğini alarak sıkıntısız yaşar. İş konusunda akrabalardan yardım almak ve geleceği parlak bir meslek sahibi olmak anlamına geldiği gibi, bekar bayanlar için görücüye işarettir.

Rüyada Kalabalıkla Temizlik Yapmak;

Kişiye keyif veren, moralini yükselten kutlamaların, toplantıların ve sosyal ortamların habercisi olan rüya, hasta kişilerden gelecek sevindirici haberlere ve uzakta olan yakınlarla hasret gidermeye alamettir. Kalabalık içinde temizlik yapmak ise, herkesin hoş karşılayacağı, gıpta edeceği bir başarı elde etmek, girilen işte kısa sürede yükselmek ve amirlerin gözüne girmek anlamına gelir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!