RÜYADA SU GÖRMEK NEDİR?
Rüyada su görmek, genellikle hayatın birçok farklı yönünü temsil eder.
Su, hayatın kaynağıdır ve insanların hayatta kalmak için suya ihtiyacı vardır. Bu nedenle rüyalarda su genellikle hayatın önemli bir yönü olarak yorumlanır.

Rüyada Su İçmek;

Rüyada su içmek pek çok kavramı bir arada bulundurur. Rüyada su görmek bolluk, bereket, sağlık, huzur, mutluluk anlamına geldiği gibi aynı zamanda dedikodu ve sıkıntı olarak da tabir edilir. Rüyada su içtiğini gören kişi sağlıkla ve bereket içinde geçecek olan bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyada biri tarafından kendisine su verildiğini gören kişi toplumdaki itibarını kaybedecek demektir. Rüyasında suyun hareketsiz olduğunu gören kişi işlediği bir suç nedeni ile bedel ödeyecek demektir. Su eğer pisse bu, rüya sahibinin para sıkıntısına düşeceğine işaret eder. Bir kişi eğer rüyasında su taşıdığını görürse bu o kişinin parasının ya da malının azalacağı anlamına gelir. Rüyada bol su olması hayır, az olması şer olarak değerlendirilir.

Rüyada Su İçmek Ama Doymamak;

Rüyada kana kana su içmek ama susuzluğunu giderememek eş tarafından rüya sahibine yapılacak olan büyük bir hataya işaret eder.

 

Rüyada Kana Kana Soğuk Su İçmek;

Stres, sıkıntı ve dertlerle geçecek bir döneme yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin, istediği şeylerden mahrum kalacağına ve kendisini zor durumda bırakacak bir konuda acilen karar vermek zorunda kalacağına işarettir. Rüyada kana kana sıcak su içmek, yanlış kişilerle iş yapılacağına ve aşılması gereken engellerden biri yüzünden sıkıntıdan sıkıntıya girileceğine yorumlanır.

Rüyada Buz Gibi Su İçmek;

Biraz rahatsızlık yaşatacak, verilen emeğe üzülmeye sebep olacak ve her gün daha da zorluk yaratacak bir kişi ile bir ilişkiye başlanacağına, bu ilişkiden bir türlü beklenen verimin alınamayacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine delalettir.

Rüyada buz gibi su satmak, para kazanmak için zor ama bol kazançlı bir işe girmeye, dert çekmeye, sorunlu bir durumun üstesinden gelmeye, para kazanıp yeni bir işe girmeye ve kızılan bir kişi ile aynı mekana girmek zorunda kalmaya rivayet eder.

Rüyada Musluktan Akan Su İçmek;

Hayırsız bir işle başlayan bir şanssızlık döneminin daha uzunca bir süre devam edeceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bu tartışmanın ardından büyük bir ayrılık olacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına rivayettir.

Rüyada musluktan damla damla akan su içmek, bir anda değil yavaş yavaş para kazanmaya, varlık içinde yokluk çekmeye, dertlerle uğraşmaya, kardeşler arasındaki sıkıntılardan ötürü dara düşmeye,  uzak bir akrabadan gelecek parayı borçlara harcamaya ve iş dünyasında geri düşmeye alamettir.

 

Rüyada Tuzlu Su İçmek;

Sahip olunan maddi kaynaklara gelecek olan bir zarar yüzünden iş konusunda sorun yaşanacağı, üretim yapılan iş yerine yakın bir zaman içinde haciz geleceği, kişinin kol kola yola çıkılan bir kişi tarafından yarı yolda bırakılacağı, sağlıkla ilgili olarak kötü bir haber alınacağı, çok sevilen bir kişi ile aranın bozulacağı ve sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalınacağı anlamına gelir.

Rüyada tuzlu su ile gargara yapmak, sorunlu bir işin üzerine gidileceğine, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

 

Rüyada Zehirli Su İçmek;

Yakın bir arkadaşının ihanetine uğraması ile rüya sahibinin hiç düşünmediği bir durumla baş başa kalacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına ve yaşadığı sıkıntıları kısa süre içinde atlatmaya çalışacağına ancak bir türlü amacına ulaşamayacağına işarettir.

Rüyada zehirli su içmek ve bayılmak, aksiliklerle geçen bir proje yüzünden haksızlığa uğranacağına, güven kaybı yaşanacağına, şanssızlıkla ilgili olarak aile hayatı içinde bazı tartışmalar yaşanacağına ve atılan her adımın daha büyük sıkıntıların ve sorunların kapısını açacağına alamettir.

Rüyada Pınardan Su İçmek;

İşle ilgili olarak ortaya çıkan bir sorunun çözümü için kaynağa inmeye, bu sayede sorunun temelinin ne olduğunun anlaşılacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına ve sonunda doğru adımların atılacağına alamettir.

Rüyada pınardan soğuk su içmek, sıkıntıların yakın zaman içinde değil ama uzun vadede atlatılacağına, kazancın daha da artacağına, zorlukların aşılacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına ama sonunda bir düzen tutturulacağına ve başarı kazanılacağına tabir edilir.

Rüyada Su İçmek İstemek;

Ev kurmak ya da iş yeri sahibi olmak için bir ortaklığa girileceğine, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına ve mutlu olup hayırlı ve iyi kalpli bir kimse ile evlilik yolunda adım atılacağına işarettir. Rüyada şekerli su içmek istemek, ağız tadını bozan bir kişiden kurtulup aile bireylerini bir araya toplamaya ve mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada acı su içmek istemek, başa sorun açacak bir işle uğraşılacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine delalettir.

Rüyada Su İçmek Ama Doymamak;

Rüyayı gören kişinin bir ortaklık yapmasına, bir projeye imza atmasına ya da tek başına yeni bir işe atılmasına fakat umduğunu bulamamasına, istediği başarıyı yakalayamamasına ve hesap ettiği kazanca ulaşamamasına yorulur.

Rüyada çeşmeden su içmek ama doymamak, daha fazlası için ter dökmek ve evlatlarına daha rahat bir hayat bırakmak amacında olmak anlamına gelir. Rüyada dereden su içmek ama doymamak, yardım isteyen insanlara yardım etmek için daha çok çalışılacağına ve çalışmanın karşılığının alınacağına alamettir.

Rüyada Şişeden Su İçmek;

Rüyada cam şişeden su içmek, kaliteli şekilde yaşamaya, geçim derdi çekmemeye, bol bol alışveriş yapmaya, değerli eşyalar edinmeye, ilerlemeye, yükselmeye ve kalkınmaya işaret eder.

Rüyada plastik şişeden su içmek, halinden memnun olmaya, maaşını doğru şekilde kullanmaya, birikim yapmak için şimdi kendini sıkmaya ama ileride rahat yaşamaya, bir ev ya da araba alarak deyim yerindeyse dikili bir ağaca sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Temiz Su Görmek;

Rüyada temiz su görmek rızık, nimet ve zenginlik anlamına gelirken kişinin tüm iç sıkıntılarından da kurtulması anlamına gelir.

Rüyada Berrak Su Görmek;

Rüyada berrak su görmek tazelenmeye, ferahlamaya, dertlerinden, kederlerinden, kuruntularından kurtulmaya, şifa bulmaya ve huzurlu yaşamaya delalet eder.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek;

Yapılan bir işte en büyük geliri elde eden kimse olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin büyük bir nasibi olacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine yorulur. Rüyada kirli çeşmeden su içmek, rüya sahibinin canını ve sağlığını düşünmeden atacağı bir adımın kendisi için sıkıntı ve zahmet olacağına yorulur.

Rüyada kesik kesik akan bozuk çeşmeden su içmek, yaşamın bir iyi yönde bir kötü yönde seyretmesine, olayların bir coşmasına bir durulmasına alamet eder. Rüyada kurumuş çeşmeden su içmek istemek, bir işte para kaybetmek bu nedenle yokluğa düşmek ve hayal kırıklığı yaşamak demektir.

Rüyada Bardaktan Su İçmek;

Kolay lokma yemeye, iyi geçime, uzun yaşama, hayırlı ve makbul bir insan olmaya delalet eder. Rüyada su bardağında su içmek, bolluktan, sağlıktan ve rızıktan yana şanslı olmaya ve bunların hepsine bir arada sahip olma şansını yakalamaya yorulur.

Rüyada çay bardağından su içmek, tutumlu olmak, kararında harcama yapmak ve kazancını idareli yönetmek mecburiyetinde olmak demektir. Rüyada damacanadan su içmek, ileride çok zengin bir hayat yaşamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin maddiyattan ve maldan yana hiç bir eksiği ve zorluğu olmayacaktır.

Rüyada Kaynayan Su Görmek;

Rüyada kaynayan su görmek kişinin kafasındaki karmaşık ve bir türlü işin içinden çıkamadığı düşüncelerini ve çaresizliğini gösterir.

Rüyada Su Dağıtmak;

Rüyada su dağıttığını gören kişi iyi kalpli ve iyi niyetli biridir. Rüya sahibi yaptığı güzel işler ve iyilikler nedeni ile etrafında çok sevilen ve çok iyi anılan biridir.

Rüyada Birine Su Vermek;

Rüyada susamış bir kişiye su verdiğini görmek zor durumda kalan bir kişiye yardım etmek anlamına gelir. Rüya sahibi birine bir iyilik yapacak demektir.

 

Rüyada Su İçmenin Psikolojik Yorumu;

Zorluklarla geçen bir dönemin ardından ferahlığa çıkılması sayesinde mutluluk ve rahatlık verici rüyalar görüleceği, bu sayede akıldaki dertlere çözüm bulunacağı ve kalben de rahat edileceği şeklinde açıklanır.

Rüya sahibinin, zaten gerçek hayatta da sükunet ve rahat anlamına gelen suyu içtiğini görmesi daha büyük bir kalp ferahlığından ve işlerin günden güne daha kolaylaşmasından ötürü olur. Aynı zamanda, yaşanan bir hastalıkla ilgili olarak önemli mesajlar içerir.

Bilinçaltındaki güzellikler ve sevinçler gün yüzüne çıkar. Yeni bir sayfa açılan işte zararların atlatılıp sorunların ortadan kaldırılması sayesinde de böyle bir rüya görmek ve mutlu olup zihinsel olarak da rahatlamak mümkündür.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!