RÜYADA SAVAŞ GÖRMEK NEDİR?
Rüyada savaş görmek genellikle stres, endişe ve çatışma sembollerini temsil eder. Bu tür bir rüyanın anlamı kişiden kişiye ve rüyanın detaylarına bağlı olarak değişebilir. İşte bazı olası yorumlar:

Rüyada Savaş Görmek;

Rüyada savaş görmek tek şekilde değil birkaç şekilde birden tabir edilir. İki ulusun birbirine karşı savaştığını görmek viral ya da insandan insana kolaylıkla geçecek ve toplum içinde kolaylıkla yayılacak olan enfeksiyon hastalıklarına veya kötülük olacağına ve insanların çile çekeceğine işaret eder. Halkın devletin başındaki yöneticisine karşı savaşması ya da isyan ederek ayaklanması o ülkede etiketlerin düşerek, alım gücünün artması sonucunda bolluk ve bereket yaşanacağına işaret eder.

Bir halkın kendi arasında birbirleri ile savaştığını görmek rüyanın tam tersine o ülkeye huzur ve barış geleceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına delalet eder. Ve rüyasında düşmanına karşı cenke girdiğini gören kişinin ailesine faydası olan, dini bütün biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Savaş Kazanmak;

Her konuda şanslı olunacak bu dönemde hem gelirin fazlalaşması, hem de tüm sorunların çözülmüş şekilde rafa kalkması sonucunda rüya sahibinin ağzının tadının yerine geleceğini, sevdikleriyle beraber yapacağı kutlamalara işaret eder. Mutlu haberlerin gelmesi, hasta kimselerin şifa bulması ve işlerin her zamankinden daha iyiye gitmesi sonucu yaşanacak feraha müjde verir.

Rüyada Savaşta Yenik Düşmek;

Düşmanların eline uzun yıllar kişiye karşı kullanabilecekleri bir koz vermek ve her an tedirgin şekilde yaşamak demektir. Savaşta yenik düşen kişilerin mali durumları bozulur ve ruhsal bir bunalım yaşarlar. Kendine güvenin yitirildiği bu dönemde alınacak kararlardan kaçınmak gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Düşmanla Savaşmak;

Gerçek hayatta da düşmanlara ve kötü insanlarla geçecek mücadele dolu, zorlu günlerin habercisidir. Rüya sahibinin özellikle iş yaşantısındaki bazı kumpaslara ve dalaverelere karşı hazırlıklı olması gerektiğini bildiren rüya, en yakın insanlara dahi planlardan bahsetmeyerek tam bir gizlilik içinde olunmasının, stratejik açıdan rahatlatıcı olacağını, önünü görmeden adım atmanın zarara neden olacağını da işaret eder.

Rüyada Savaşta Ölmek;

Bir bitişin, ayrılığın habercisi olan rüya, aynı zamanda açılacak yeni kapıların müjdesini de verir. Kişinin tüm ümidini kaybettiği bir anda alacağı bir haberle yeniden ayağa kalkacağını, yakınlarının da desteğiyle moral açıdan iyi hissedeceğini, gerekli motivasyonu sağladıktan sonra hayatına kaldığı yerden devam edeceğini tabir eder.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek;

Rüyada yangın yerine dönen bir savaş meydanı görmek iyi değildir. Kötü ve üzücü şeyler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Savaşta Yaralanmak;

Rüya sahibinin kararlılıkla çıkacağı bir yolda hesapladıklarının dışında gelişmeler yaşayacağını, moral bozukluğuyla beraber hayal kırıklığının da söz konusu olacağını bildirir. Çıkılan bir yoldan eli boş dönmek, yalan haberlerle dolduruşa gelmek ve can sıkıntısı yaşamak demektir. Özel ilişkilerde birlikte olunan kişinin yalanlarını yakalamak, hoş olmayan davranışlara maruz kalmak ve tartışmalı günler yaşamak anlamındadır.

Rüyada Savaşan Askerler Görmek;

Çetin ve zorlu geçen bir hayata işaret eden rüya, kişinin var olma çabalarının sonuç vermesi için sabırlı olması gerektiğine, iş atılımları için rakiplerin ve aynı sektördeki güçlü kimselerin altında kalmamak, boyun eğmemek için doğru zamanda hareket etmesinin doğru olacağına tabir edilir.

Rüyada Savaşmak;

Canını dişine takarak çalışan rüya sahibinin ekmeğini kazanırken kimseye hakkını yedirmeyeceğine, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine yorumlanır. Savaşmak aynı zamanda düşmana kafa tutacak kadar cesaret ve güç sahibi olmak, kendi imkanlarını seferber ederek mücadele vermek demektir. Korkusuz olmanın, yeteneklerini sergilemenin ve iktidar elde etmenin de ifadesidir.

Rüyada Savaşa Gitmek;

Tartışmalı veya kavgalı olunan kimselerle yüzleşmek, üzerine atılan iftiralardan kurtulmak adına savunmaya geçmek, düşmanların oyunlarını bozarak onları yenilgiye uğratmak demektir. Savaşa giden kimse bugüne kadarki sakinliğinin aksine daha cesur adımlar atar ve gücünü herkese kanıtlama fırsatı bulur. Ciddi bir rekabetin söz konusu olduğu iş alanında çalışmak, kendine piyasada yer edinmek için strateji geliştirmek, mevcut işi büyütmek için başkalarıyla işbirliği yapmak ve kurnazca, akıllıca davranmak manasına gelir.

Rüyada Asker Görmek;

Rüyada asker görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada askerin savaş nedeni ile hazırlık yaparak organize olması hurafeye inan kişilerin olduğuna fakat sayılarının kayda değer olmadığına, askerlerin az olması galibiyet elde etmeye, ülkesine asker girdiğini görmek o yerde yağışın bol olacağına delalet eder.

Rüyada Havan Topu Görmek;

Rüyada havan topu görmek rüyanın niteliğine göre tabir edilir. Rüyada düşman tarafından havan topu atılması vatan topraklarını müdafaa etmeye ve din üzerinde ilim görmeye işaret eder. Rüyada Müslüman bir ülkenin kalelerinden birine havan topu atılması İslamiyet’in karalanmasına delalettir.

Rüyada Savaş Uçağı Görmek;

Rüyada savaş uçağı görmek iyi değildir, gerçek bir savaşa ve onun ön hazırlıklarına işaret eder.

Rüyada Silahlanmak;

Rüyada silahlandığını görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatındaki tüm engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına işaret eder.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!