RÜYADA RÜYA GÖRMEK NEDİR?
Rüya görmek, uyku sırasında beyinde gerçekleşen ve bireyin bilinçli düşüncelerinden bağımsız olarak gerçekleşen zihinsel bir süreçtir.
Rüyalar, insanların uyku sırasında yaşadığı düşünceler, duygular ve görsel imgelerden oluşur. Rüya görmek, beynin uyku sırasında işlem gören bilgileri ve duyguları yeniden yapılandırmasına yardımcı olur ve bu süreç genellikle REM (Hızlı Göz Hareketi) uyku evresinde gerçekleşir.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmek;

Rüyada rüya içinde rüya görmek, yaşanan olaylara karşı kendini kaptıran kişinin biraz geriye çekilip yeniden bir değerlendirme yapması gerektiğine dair bir uyarıdır.

Yaşanan olayların görünen yüzünün asıl nedenden farklı olduğunu ve kişinin yüzeysel bazı kararlar almasından dolayı daha sonra sıkıntı yaşayacağını, kötü niyetli olduğu düşünülen kişilerin aslında iyi insanlar olduğunu ve onlardan iyilik bulmayı tabir eder.

Rüya içinde rüya kişinin tamamen ümidini kestiği ve moralini bozduğu bir konuda alacağı müjdeli haberi de işaret eder. Evlilik niyeti olan kimselerin daha önce ayrıldıkları bir kişi ile yeniden yan yana gelip evlilik konusunda uzlaşma yaşayacaklarını da delalet eder. Farklı bir yoruma göre kişiye oyunlar oynanacağını ve pek çok dolandırıcılık işi ile karşılaşan rüya sahibinin kendisini şaşırtıcı ve üzücü pek çok olayın içinde bulacağını da anlatır.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Gördüğünü Fark Etmek;

Kişiye karşı olan ve ona kötülük yapmak isteyen insanların varlığından emin olmaya, düşmanları ifşa etmeye ve mücadele konusunda dirayetli olmaya işarettir.

Kişinin hayatındaki zorunlulukları kabul ederek daha mantıklı hareket etmeye ve aklını, sağduyusunu kaybetmeden karşılaştığı her türlü güçlüğe karşı kendisini ayakta tutacağını, etrafında olan biten her şeyin farkına vardığı için düşmanlarının oyunlarını da kolay bir şekilde bozacağını delalet eder.

Problemleri olanlar için mevcut sorunları çözmekte çok değişik yollar izleneceğini ve bundan önce yapılanlardan farklı olan yaklaşımlar nedeni ile daha kalıcı çözümler elde edileceğini bildirir.

 

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görüp Uyanmak;

Rüyasında rüya gördüğünü fark edip uyanan kişiler hastalık durumları söz konusu ise ani bir iyileşmeye sahip olurlar.

Sevindirici bazı durumların bir anda daha da büyük mutluluklar getirecek olaylara neden olacağını bildirir.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmenin Psikolojik Yorumu;

Yaşama karşı naif ve duygusal yaklaşan kişilerin aşırı romantik yaklaşımlarına, akılcı tutumlar yerine daha çok hisleri ile kararlar aldıklarını işaret eder.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!