RÜYADA PASAPORT GÖRMEK NEDİR?
Rüyada pasaport görmek, genellikle seyahat, değişim, yeni başlangıçlar veya özgürlükle ilişkilendirilen bir semboldür. Pasaport, seyahat etmek veya farklı ülkelere gitmek için gereken resmi bir belgedir. Rüyada pasaport görmekle ilgili yaygın yorumlardan bazıları şunlardır:

Rüyada Pasaport Görmek;

Rüyada pasaport görmek, aksilik, zorluk, zahmet, sıkıntı, dert, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, maddi yükümlülüklerin ağırlaşacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına tabir edilir.Geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya delalet eder. Rüyada pasaport görmek, bundan sonra hiçbir şeyin kolay elde edilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Vize Almak;

Rüyasında vize aldığını gören kişi tüm sıkıntısından, derdinden, kederinden kurtulacak, gönül rahatlığına erecek, iç dünyası zenginleşecek ve güzelleşecek diye ifade edilir. Rüyayı gören kişinin içine düştüğü zorluktan tez zamanda çıkacağına, sabrının sonunda muradına ereceğine ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyada Pasaport Kaybetmek;

Rüyada pasaport kaybetmek, rüya sahibinin çok emek harcadığı, gece gündüz kafa yorarak üzerinde çalıştığı bir işin kendi istediği gibi sonuçlanmayacağına tam oluyor derken bir anda durmasına ve yarım kalmasına yorulur.

Rüyada Pasaport Çıkarmak;

Rüyada pasaport çıkarmak, rüya sahibinin görmeyi ve gezmeyi istediği yerler olduğuna ve ölmeden önce bu ülkelere mutlaka gitmenin hayalini kurduğuna tabir edilir. Rüya sahibi dünyayı gezme hevesi ve heyecanı içindedir, işten kalan zamanda ve eline geçen ilk fırsatta bilmediği ülkeleri ziyaret ediyor demektir.

Rüyada Pasaport Almaya Çalışmak;

Rüyada pasaport almaya çalışmak da aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına yorulur.İsyan etmeye, durumu bir türlü kabullenmemeye ve sanki bu zor günlerin hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesine işaret eder.

Rüyada Pasaport Almak;

Rüyada pasaport almak, rüya sahibinin hayatında bazı karmaşaların yaşanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına tabir edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!