RÜYADA İNTİHAR ETMEK NEDİR?
Rüyada intihar etmek, ciddi bir konudur ve genellikle gerçek hayattaki zorluklarla ilişkilendirilmez. Rüyalardaki sembollerin ve anlamların kişiden kişiye değişebileceğini hatırlatmak isterim.
Ancak, genel olarak intihar rüyaları, içsel sıkıntıları, umutsuzluk duygularını, stresi veya yaşamda kontrol kaybını temsil edebilir.

Rüyada İntihar Görmek;

Rüyada intihar görmek, yakın bir zamanda karşılaşılacak aksiliklere ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin, uzun zamandır iyi giden hayatında karşılaşacağı tersliklere, zorluklara ve karışıklıklara delalet eder. Aynı zamanda, sorunlardan ötürü içine düşülen ruhsal bunalımın etkisinde kalmaya ve gittikçe kötüleşen bir ruh durumunda olunduğuna yorumlanır.

Rüyada Harakiri Görmek;

Rüyada harakiri görmek, rüya sahibinin, yaşanacak bir olay yüzünden üzüleceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına ve yorulacağına işaret eder.

Rüyada Zehir İçmek;

Rüyada zehir içmek, rüyayı gören kişinin, ağır bir hastalığa yakalanacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına ve hastalığı yenip sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Bileklerini Kesmek;

Rüyada bileklerini kesmek, kişinin sosyal hayatında insanlarla anlaşmakta ve yaşamakta güçlük çekmesine yorumlanır.

Rüyada Kendini Zehirlemek;

Rüyada kendini zehirlemek, hayırlı anlamlara gelir. Yapılacak hayırlarla ve alınacak dualarla hayra varmaya işaret eder.

 

Rüyada Kendini Asmak;

Rüyada kendini asmak, ilgili olunan alanda başarı göstermeye ve iş hayatında istikrar sağlamaya delalet eder.

Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek;

Rüyada intihara teşebbüs etmek, mutlu günler görmeye ve rüya sahibinin hayatına aşk girmesine delalet eder.  Yakın zamanda huzurlu ve güzel günler görmeye ve sevilen kişilerle vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada İntihar Eden Birisini Görmek;

Rüyada intihar eden birisini görmek, acı bir haber almaya, endişe verici ve korkutucu bir durumla karşılaşmaya ve çok büyük sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin, içinde bulunduğu korku dolu anlara ve gün geçtikçe daha da kötüleşen durumlara yorulur.

Rüyada İntihar Etmek;

Rüyada intihar etmek, hayatın ilk yıllarında sorunlar olacağına ancak sonraki yıllarda huzurlu dönemler geçirileceğine delalet eder. Aynı zamanda, yakın bir tarihte yaşanacak sorunlu olaylara yorulur.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!