RÜYADA ELTİ GÖRMEK NEDİR?
Rüyada elti görmek, genellikle aile bağları, ilişkiler veya yakın çevreyle ilişkilendirilen bir semboldür. Elti, eşin kardeşi veya eşin erkek kardeşinin eşi olarak tanımlanır. Rüyada elti görmekle ilgili yaygın yorumlardan bazıları şunlardır:

Rüyada Elti Görmek;

Rüyada elti görmek, rüya sahibinin günlük yaşantısı ile açıklanır. Rüya sahibi, kendini hayatın ve günlük işlerin telaşına o kadar kaptırmıştır ki neredeyse toplumla olan bağları kopmuştur. Arkadaşlarını, dostlarını, akrabalarını hatta aynı evin içinde yaşadığı aile bireylerini dahi göremez olmuş, onları çok ihmal etmeye başlamıştır. Rüya sahibi iş sahibi olmak ve ekmek parası kazanmak için maneviyatını bir kenara atmış adeta kendini bile unutmuştur.

Rüyada Kayınço Görmek;

Rüya sahibini, sürekli kollayıp, koruyan ve ona sahip çıkan, sözü geçen ve güçlü bir kişiye yorulur.

Rüyada Eltisini Görmek;

Rüya sahibinin, rüyasında kendi eltisi olan kişiyi yani gerçek eltisini görmesi, kişinin eltisi ile olan muhabbetine delalet eder. Eğer rüya hayırlı ise eltisi ile iyi anlaştığına, rüya kötü ise büyük bir sürtüşme ve anlaşmazlık içinde olduklarına işaret eder.

Rüyada Elti ve Görümce Görmek;

Rüya sahibinin çok aktif olacağı bir dönem yaklaşıyor demektir. Rüya sahibi bu dönemde yeni mekânlara girecek, yeni kişilerle tanışacak ve sıkı dostluklar edinecektir. Rüyada elti ve görümceyi birlikte görmek, rüya sahibinin gerçek arkadaşlar edinmek istediğine, onların omuzunda kâh ağlamak kâh gülmek arzusunda olduğuna delalet eder.

Rüyada Elti ile Konuşmak;

Rüya sahibinin aile bireylerinden biri ile yıllardan beri süre gelen bir küslüğü ortadan kaldırmasına ve yeniden barış elini uzatmasına yorulur. Rüya sahibi bundan sonrası için, tüm ikili ve sosyal ilişkilerinde barışçıl olmayı felsefe edinecek demektir.

Rüyada Elti ile Kavga Etmek;

Rüya sahibinin içinde bulunduğu zor duruma karşı bir çare bulamadığına ve bu nedenle işin içinden çıkamayarak daraldığına işaret eder. Rüya sahibi bazen sorunlardan o kadar çok bunalıyordur ki sanki nefes alamıyor da boğuluyormuş gibi hissediyordur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://www.ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!